Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség vagy Szebb jövőért...

Rendőrség vagy Szebb jövőért polgárőr egyesület?

Figyelt kérdés
Ti kit választanátok ha lenne választási lehetőség? És miért?
2011. ápr. 27. 10:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Miért van az. hogy a hol megjelennek ezek a polgárőrök oda egyből millió rendőrt vezényelnek és osztják az észt és játsszák a nagy rendtevőket? És ahol valóban szükség lenne rájuk ott soha nincs egy rendőr sem??
2011. ápr. 27. 11:36
 22/34 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 77%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:06


Mi köze van a rendőrségnek a Bírósághoz?

kis képzavarod van cimbora..

2011. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy a rendőröknek manapság már nincsen tekintélyük.

Ismerek olyat aki tenne azért hogy legyen, dehát kisember ő ahhoz, hogy elérje azt, hogy a bűnöző igenis féljen a rendőrtöl.

2011. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Sosem felejtem el amikor egy faluban megálltam a főtéren egy kis boltnál üdítőt venni. A bolt pont az önkormányzat szomszédságában volt és pont osztogatták a romáknak a megérdemelt fizetést. Állt a bejáratnál egy rendőr autó amiben 2 rendőr is tartózkodott. Két roma fiatalember valamin összekaptak és a vita pont a rendőrautónál tört ki. Heves vita közben a roma gyerek úgy ütögette a rendőr autót mint anno a suliban a matek tanárom magyarázás közbe a tanári asztalt. A legérdekesebb az volt , hogy a két rendőr nem az hogy ki sem szált a kocsiból, hanem rájuk sem szolt. Csendbe végignézték a balhét.
2011. ápr. 27. 11:43
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

hmm, lehet vannak ilyen beszari rendőrök, de mondjuk nem kellene általánosítani.

a "lopás" meg fent van, nem a "kisrendőrök" között.


hallottam már olyat, hogy négyen mentek ki a cigánytelepre nemrégiben és szétcsaptak köztük.

vannak jó és rossz példák is. az meg hogy mérni is szoktak a rendőrök, az egy dolog, az főleg azoknak szúr szemet, akiket bemérnek. időnként visszanyal a fagyi.

2011. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

""hmm, lehet vannak ilyen beszari rendőrök, de mondjuk nem kellene általánosítani.

a "lopás" meg fent van, nem a "kisrendőrök" között.""


Ez ugyanolyan volt mint a multkor a Hir Tv-én a cigány asszony mondta: HÁÁ MÍÍR MINKÉT BÁNTANAK HEE? MERT A FIAM ELLOP EDZS MÁDZSARTOL PÁR CSIRKÉT HEE? A NAGYOKAT ODA FENT KÍÍNE.

2011. ápr. 27. 11:57
 27/34 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2011. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Amikor éjszaka bejön hozzám a cigány az udvarra lopni, én akkor ugye nem merek kimenni, mert ha mégis, akkor agyonvernek. És ugye nekem mérlegelnem kell a saját portámon, hogy milyen mértékben alkalmazok erőszakot. Tehát ha jól fejbe vágom egy téglával, akkor még én magyarázkodok utána, és én vagyok bajban.

Mire a rendőrök kiérnek, addigra ők elvégzik a dolgukat. A rendőrség pedig csak annyit mond, hogy „tudja hány ilyen bejelentést kapunk? Nem biztatom semmivel.”

Na most ilyenkor mi van? Marad a rettegés, hogy legközelebb az ajtót is rám törik…

Ha a Véderő, vagy a polgárőrök jelentik a megoldást, akkor legyen az. Engem nem érdekel, csak ne kelljen rettegnem.

Az lenne a legjobb, ha a rendőrség meg tudná oldani a problémát, de ha nem megy?! És rám ne mondja senki, hogy rasszista vagyok! Én szimplán csak félek!

2011. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazat mond. A polgárőrök akiket mindenki most piszkál normálisan járják az utcákat és figyelnek. Kit érdekel az, hogy a cigány retteg és nem mer kimenni éjszaka lopni. Az a lényeg , hogy a magyar nyugodtan aludjon, mert másnap dolgoznia kell , hogy ezeknek megkeresse a segélyt. Mert a rendőreink akiknek ezt kénye csinálniuk(járőrözni az utcákon) inkább valameik presszóba udvarolnak a pultosnak vagy ellenőrzik , hogy be van e jelentve a munkás. De a legtöbb estebe vidéken azt figyeltem meg hogy a járőr autó vagy a parancsnokság vagy a háza előtt parkol egész éjszaka.
2011. ápr. 27. 14:32
 30/34 anonim ***** válasza:
78%
Gólyót az összes fejébe!(mármint a cigányoknak)
2011. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!