Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség vagy Szebb jövőért...

Rendőrség vagy Szebb jövőért polgárőr egyesület?

Figyelt kérdés
Ti kit választanátok ha lenne választási lehetőség? És miért?
2011. ápr. 27. 10:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%

"A rendőr nem véd meg, helyette megbüntet, tisztelet a kivételnek, minden tettrekész rendőrnek"


"Van, mit nem ért az agy, sem pedig a lélek,

hogy minél több a rendőr, én annál jobban félek"


(FankaDeli)

2011. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

""ahha, ügyes vagy, csak mikor a rendőr ér oda hamarabb, nemhiszem hogy megvárja a tűzoltót! -.-

érdekes ismerőseid vannak, és érdekes hogy hogyan tudsz általánosítani.

ezek a félkatonai bohóckodó akármik meg maradjanak meg maguknak, aztán gyakorlatozzanak meg keménykedjenek valami körbekerített gyártelepen.

nincs rájuk szükség, semmi joguk nincsen""


Le sem tudnád tagadni , hogy rendőr vagy.

2011. ápr. 27. 10:54
 13/34 anonim ***** válasza:
85%

/OFF


"mikor a rendőr ér oda hamarabb, nemhiszem hogy megvárja a tűzoltót!"


Hinni a templomban kell. Bevallom, már-már reménykedtem, hogy saját tapasztalat v. esetleg Te vagy az a bátor rendőr aki kimentett valakit.


Tűzesetekhez a tűzoltókat kell hívni, a rendőrség legfeljebb oknyomozást végez.


/ON

2011. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pedig szükség is van rájuk, és joguk is van… Az ilyen szervezeteknek pont addig van létjogosultságuk szerintem, amíg társadalmi igény van rájuk. És úgy látom,ez megvan. A rendőrségből pedig amit én látok, az annyi, hogy itt is áll egy háromlábú, meg ott is. A rendőrség nem véd meg. Azt belátom, nem azért mert nem akarnak, hanem vagy ők is félnek, vagy felsőbb utasítás, vagy sorolhatnám. A lényeg, hogy nem működik! Azzal én nem sokra megyek, hogy beviszik a cigányt garázdaságért, két hét múlva meg kijön, és ugyanúgy megy minden tovább…
2011. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

""nincs rájuk szükség"" Látom mennyire nincs. Tévébe nagyon jó volt nézni amikor vagy 10 rendőr egy katonát bilincselt és vitt. És látszott a taktikájukon hogy igazi edzett emberek voltak. Egyik zsebre dugott kézzel, a másik azt sem tudta hogy most mit fogjon meg, harmadik értetlen szemekkel nézte a kamerát meg ilyenek. Szóval haggyuk már ezt a dumát.

Biztos , hogy van köztetek kemény és talpra eset. De nagyon kevés.

2011. ápr. 27. 10:58
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Rendőrségre lenne szükség, de mivel jelenleg úgy működik, mint egy maffiaszervezet, ezért az állampolgároknak joguk lenne úgy védeni magukat, ahogy képesek rá.


És most ne mondjátok azt, hogy a cigány bejön hozzám rabolni, én lelövöm és akkor még én leszek a hibás, mert nem vártam meg a rendőröket.


1, Nem várom meg, mert addig kirabolnak vagy még rosszabb.

2, Már az egyszerű parasztnak is van annyi esze, hogy fel tudja fogni azt az egyszerű tényt, miszerint A TÁMADÓNAK NEM LEHET TÖBB JOGA MINT AZ ÁLDOZATÁNAK! Ilyen nincs! Vagy ha mégis van, akkor az arra alapuló törvékenyzést ki lehet vágni a pics@ba, mert semmire sem jó.

3, Ha kijön a rendőr (ha kijön!) és esetleg elkapják a cigányt (esetleg!), még akkor sem kap szinte semmit a bűnéért. Szóval nincs semmi értelme ennek a rendfenntartósdinak, ha nem tudják normálisan csinálni. Ilyen esetben, amikor a rendőrség nem képes ellátni a feladatát, igenis joguk van az embereknek megvédelmezni saját magukat.

2011. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgattam a sztorijait mert nem volt bőbeszédű és velem csurnyó kamasszal amúgy sem állt volna szóba.Az elsőnél ott álltam a sorban én is pont utána. A másodiknál meg fociztunk a téren amint túl a cigánysor volt és odamentünk mi is bámészkodni amikor láttuk a csődületet.


El sikerült evvel a nagy demokráciával cseszni mindent.Mert régen tudta a cigány, h rendőr előtt neki semmiképp nem lehet igaza és ahhoz is tartotta magát.De most amikor alanyi jogon kap pénzeket(abnormális módon) még ő panaszkodik ha nem kap eleget arra , h a családjának is jusson az ivás mellett.Még ő várja mástól, az államtól , hogy eltartsa az indokolatlanul sok gyerekét amiket ő nemzett és akikért ő felel.

Azokkal szemben akik nyugdíjasokat gyilkolásznak 5000 ft-t és két üveg befőttért , vissza kell állítani a halálbüntetést.A többi a magyar embereket félelemben tartó ,normálisan élni nem tudó , vagy nem akarókat pedig átnevelő szakmaszerzéssel járó kényszermunkára kell vinni pár hónapra(kellően puritán körülmények közzé)...nem igaz, h nem kell építeni még egy Duna-csatornát vagy valamit!

2011. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

10.38-as. Ezen megfogsz lepődni, de van néhány rendőr ismerősöm, akik otthagyták a rendőrséget mert már hányingerük volt hogy mi folyik ott. Az egész rendőrség arra épül , hogy büntesse a polgárt.



Ez igaz. Nekem is rengeteg rendőr ismerősöm van aki pont ugyan ezt mondja. Sokan nehezen bírják azt a légkört ami a rendőrségnél van. Szerintem jogosan.


Egyébként nincs szüksége az országnak ilyen félkatonai szervezetekre mint a Szebb jövőért. Nem! A rendőrséget kellene megerősíteni, nagyobb hatáskört adni a rendőrök kezébe, normális fizetést, jobb felszerelést.

2011. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%
A rendőrséget már rég fel kellett volna oszlatni, mert azok mindent ellopnak.
2011. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
A Szebb Jövőért Polgári Egyesülettel nincs semmi bajom, nem bánnám, ha a mi környékünkön is lennének, de leginkább annak örülnék, ha nem lenne szükség az ilyen egyesületek létrehozására, mert a rendőrség tenné a dolgát.
2011. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!