Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol lennél inkább rendőr? Az...

Hol lennél inkább rendőr? Az USA-ban vagy Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 10:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
jah csak a négerek legalább 60% normális nállunk a cigányok max 10% normális
2011. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok!

Pedro bácsi mondjuk magyar zsernyák:), de azt csak sejtésből, filmekből tudjátok, hogy a jogszabályok sokkal vadabbak, mint itthon.


Korrupció nem akkora, mint itthon (nekem mint mezei honolárnak az jó ha egy rendőr korrupt és megúszom 30000-rel 300000 helyett), vagy egyéb dolgokban is segít.


Az USA rendészeti szervei amúgy is másabbak. Van New York-i zsaru, aki csepp a tengerben és van montanai seriff, aki több száz km^2 figyel egymaga!

Egy átlag amerikai perel perel és perel! Ezt az ott élők mondják nekem, nincs okuk hazudni. Piszkos Harry stílusú rendőrök ott nincsenek. Tüntetést meg végképp nem kell szétvernie az ottani rendőrnek, mert ott szólásszabadság van és ezt komolyan is veszik, így ha nácik tüntetni akarnak, akkor tüntethetnek is és a tüntetést megzavaró liberálisokat letartoztatják!

2011. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Tévedni emberi dolog...

Ugye, te kis sündisznó? :-D


Pedro

2011. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Rendszeres olvasód vagyok:)

Nagyon rendőr szagod van:)

"Z"

2011. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sehol, nem kenyerem bűnözni.
2011. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

"Z"

Ha kíváncsi vagy rá, magánban megmondom.

Pedro

2011. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Hát, én csak annyit tudok nektek mondani, hogy nekem van közöm a rendőrséghez, és ugye ha Mo.n pl. fel akarsz jelenteni, hogy pl. gyorsan hajtott a gépjárművel, ahoz kell egy hivatalos, és hitelesített mérőeszköz, és amikor a rendőr megcsinálja a felvételt, megírja a feljelentést, akkor elküldi egy vizsgáló csoporthoz, aki eldönti, hogy az vajon tényleg gyorsan ment-e és mennyire tisztán látszik a felvételen, és kiküldik a határozatot, amivel szemben te fellebezhetsz. Ezt egy svéd rendőr mesélte(Svédországban kevesebb joga van egy rendőrnek mint az USAban) hogy náluk ez úgy megy, hogy valaki után megy, ránéz a saját kocsijának a sebességmérőjére, majd ha úgy találja, hogy az illető gyorsan ment akkor megbírságolja, és lezárul az egész. nincs fellebezés meg vizsgáló csoport semmi. Buta magyar rendőr naívan megkérdezi, hogy "oké, hogy gyorsan hajtott.. de te ezt mégis mivel bizonyítod?" erre a kérdésre a svéd rendőr megzavarodva visszakérdezett: "micsinálok én? bizonyítani? minek?"


Csak ennyit az egészről.. mellesleg USAban úgy gondolják a rendőrök vezetői, hogy az ő embereiknek fontosabb az élte, mint a bűnözőké, így kevésbé vizsgálni ki mindent mint itt Mo.n

2011. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Svédországban nem pótadó a büntetés! Svédországban több az autópálya.

És az emberek is másabbak. Itt egy olyan rendszer elképzelhetetlen lenne. Ez itt a balkán (mind mezei állampolgár, mind mezei rendőr szinten)

Amúgy meg valószínű nincs sok bírságolás (olyan nincs, hogy nincs jogorvoslat) Akkor tötyögő autóra is simán mondhatnák, hogy 100-al ment és kész:)

"Z"

2011. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

11:03

Teljesen igazad van!!

Amúgy, én inkább az USA-ra szavaznék.

2011. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
USA mert ott ha rámtámadnak egy késsel és én jól a szemekőzé lövök nem csuknak le de ha itt rámtámad egy késsel egy valaki akkor kirugnak , becsuknak 30 évre mert nem figyeltem az "arányosságra"
2013. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!