Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 8 napon túl gyógyuló sérülésér...

8 napon túl gyógyuló sérülésért fel lehet jelenti, akkor is ha csak lila folt?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársnőmmel összeszólakoztunk, megpróbált nekem behúzni egyet, de nem hagytam, viszont rendesen visszarúgtam. Acélbetétes bakancsom van. Aztán még utána is verekedtünk, akkor én estem neki, de azért, mert provokált. A lábán csak 2 lila folt van (igaz elég nagy, gyakorlatilag lila a lába), de 8 napon túl gyógyuló. Ezzel tényleg feljelenthet? Ezzel fenyegetőzik. xDD Szerintem ha meg is teheti, abszolút felesleges, hiszen csak 2 lila folt. Ha betörtem volna a fejét, vagy kinyomom a szemét, az ok... Na, de így? :S És ezzel az erővel én is feljelenthetném, mert nekem meg a fél arcom fel van dagadva, és az is kék-zöld, és rágalmazásért... És különben is, önvédelem volt, másodszorra meg Ő provokált. Szerintem elég gyerekes, másokkal is szoktam verekedni, volt már jóval komolyabb baj is, nade feljelentés... Ja és nem vagyunk 18, de gondolom ez egyértelmű...
2008. febr. 12. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes egy életetek lehet... :)

Ugyan egyáltalán nem érdekel, hogy miért veritek egymást; végülis a ti dolgotok, semmi közöm hozzá. Csak egy kicsit nevetséges.

Nem az, hogy veritek a másikat, hanem az, hogy nagy vagányan idejössz ezzel a kérdéssel, játszod a kemény csajt, miközben legbelül be vagy sz*rva az utólagos következményektől. Szánalmas vagy. :( Nem ártana, ha gondolkodnál, mielőtt cselekszel. Nem az erőszakkal van bajom, az igazából nem izgat. Hanem azzal, hogy ész nélkül teszed. Ráadásul kőkeménynek is gondolod magad.

Az ilyen, önmagukat keménynek gondolók szokták a leghamarabb a süllyesztőben végezni ... nemhiába. Ész és higgadtság nélkül az erő önmagában édeskevés. Ne lepődj meg, ha nem úgy végzed majd, mint ahogy eltervezted...

2008. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Nahát gratulálok!
2008. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak 14 felett vagy büntethető. (emlékezzünk a blaha lujza téren szurkáló cigányra...:)
2008. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
73%
Nekem is van acélbetétes bakancsom és bizony nekem is beszólnak,engem is provokálnak,de soha nem jutott eszembe az,hogy acélossal rugdossak,elintézzük szóval.Rettentő komoly következményei lehetnek.És lány létedre verekszel?Ez igazán nevetséges.
2008. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
79%
Azta.. Én se vagyok még 'öreg' de felháborító a mai tizenévesek viselkedése! Tanácsolni tudom, ne tedd meg mégegyszer mindezt, rá fog menni a karriered... Hisz ha büntetett előéletű vagy, sokmindentől megfosztod önmagad. De ha neked mindez öröm, akkor hajrá, szúrd el az életed már most:)
2008. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha rendőrségi ügy lesz belőle arra számíts, hogy az iskola nem fogja jó szemmel nézni. Ha perre viszik az ügyet lehet sokat kell majd fizetni anyukádéknak. Aki rendőrségre megy mert egy az egyben nem tudja elintézni a dolgát (nem csak verekedéssel, szóban is megoldható szinte minden) arra ujjal mutogatnak, hogy nézdd ki ez a csicska ne is nézz rá mert feljelent!
2008. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Szép... óvatosabbnak kéne lenni a verekedéssel, azt nemtudom, hoigy feljelenthet e téged ill te őt, de az biztos hogy akár mind 2tőtöket kicsaphatnak az iskolából. Az acbet az nembaj ha hordod, nekem i s van és biztosságot ad vminnyire ha olyan helyeken mászkálok. azért probáld meg kerülni a verekedést, ha tudod. És jobbulást és remélem azért nem ment a szemed kárára olyan nagyon a verekedés.
2009. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
kérdezö szanalmasan vagy... mitakarsz te 13évesen verekedni? és nelegyel büszke arra h acelbetettel labonrugtal vkit és a legszanalmasabb h azon megy a viita h feljelentitek egymasst.. szanalmas... amikor nekunk van balhenk nem 13évesen nem osztalytarsakkal hanem "kökemeny utcai harcok" pankok vagyunk vertunk mar miis minket is vertek megsem mentunk soha feljelenteni senkit....
2009. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16%

Ő kezdte, mert visszaütött?

Tényleg szánalmas óvodás vagy! Hova jut a világ???

2009. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahol gáz, hogy a "8 napon túl gyógyuló sérülések" keresésre ez az ovis szintű "ereszdelahajamat" kérdés a második találat a Guglin.
2012. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!