Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ilyen előfordulna, akkor...

Ha ilyen előfordulna, akkor hívhatom a rendőrséget?

Figyelt kérdés
15-18 év között vagyok. Lehetséges, hogy be fognak zárni a Szegedi gyermek pszichiátriára 1, vagy több hétre, de én ezt nem akarom! Ha nem engednek haza, akkor hívhatom a rendőröket? ( Tudom mit gondoltok rólam... De normális válaszokat kérek! ) Köszi
2011. ápr. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmeszakértői vizsgálaton részt vettél már? Mert ha elmezavaros vagy, akkor a rendőrség nem fog tenni semmit, egyébként igen.
2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
18Év alatt úgytudom a gondviselôd dönt
2011. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom, nem véletlenül utaltak be.

Nem "bezárnak", hanem KEZELNEK.


Jobban jársz, ha inkább igyekszel kihozni a szituból a legtöbbet, biztos lesz ott több hasonló gyerek, mint te, és tudsz velük ismerkedni, hamarabb megtaláljátok a közös hangot.

Fogd fel úgy a dolgot, mint egy táborozást.


A kezelés OKA nem szűnik meg, mivel ezek szerint ahhoz a te akaratod édeskevés volt.

Mi lenne, ha inkább ezzel az erővel EGÉSZSÉGES akarnál lenni? Nem lenne jobb, mint problémákat okozni mindenkinek?


Oltári hü1yeség, hogy ki akarod hívni a rendőrséget, ha nem engednek haza, már boccsss...

2011. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért "csak úgy" nem zárnak be. Ha pedig megalapozott szakvélemény alapján zárnak be, akkor telefonközelbe sem fogsz jutni.
2011. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KÁELEF ***** válasza:
87%
Be fognak? Ezekszerint még nem zártak be, az egészen biztos hogy én ezt nem várnám meg, mert ha normális vagy és valamiért így akarnak kicsinálni akkor egy életre elintéznek úgy hogy soha nem lesz belőled normális ember.
2011. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:
22%

Kicsit zavaros a helyzet. Most akkor hány éves is vagy tulajdonképpen? Valahol 15 és 18 között? Mert akkor fiatalkorú vagy, azaz korlátozottak a jogaid.

Honnan tudod előre, hogy be fognak majd valamikor utalni? Nonnan veszed, hogy mindjárt a zárt osztályra kerülnél? Oda az ön-, és közveszélyes személyeket zárják csak be, és napi 24 órás felügyelet alatt vannak.

Ha beutaltak a sima pszichiátriára, akkor annak is oka van. Ha a zárt osztályra kerültél, akkor annak még nyomósabb oka van. Senki sem kerül ilyen helyre csak úgy. Inkább igyekezz meggyógyulni, az orvosod által felírt gyógyszereket tessék beszedni, és részt venni a terápián. Ez a te érdeked.

2011. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
A legfontosabb, hogy ne állj ellen! El tudom képzelni a helyzetet, de ha már azon gondolkodsz, hogy ha 1 nappal tovább tartanak bent, hívni fogod a rendőrséget, akkor tényleg több ideig is bent lehetsz. Működj együtt, és akkor kiengednek egy hét után. Ha nem nem "fogadsz szót", és bent tartanak, nem hívhatod a rendőrséget, mert 18 év alatti vagy. Ergo (még ha nem is őszintén csinálod) tedd azt amit mondanak.
2011. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!