Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Külföldről felhívhatom a...

Külföldről felhívhatom a magyar rendőrséget, ha bajba kerülnék? (Szerbia) Ők átjöhetnek a határon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért mehetnének át?Semmi közünk ahhoz az országhoz.Maximum ha az ottani hatóság megkér minket hogy segítsünk be valami ügyben.Szerintem ez így működik!
2011. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők azért a magyar rendőrség, mert a határon túl megszűnik az illetékességük... Viszont ha ez megnyugtat, nyugodtan felhívhatod őket, csak nem segíthetnek :)
2011. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. jan. 25. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel felhívhatod,de szerintem segítteni nem tudnak,maximum ha nagyon nagy bajban vagy,akkor az ottani rendőröket értesittik!Talán!Kérdez meg egy rendőrt az a legbiztosabb!
2011. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ottani magyar nagykövetséget kell hívnod ha bajban vagy szerintem.

Persze ha éppen megtámadnak, akkor az ottani rendőrséget max.


ha nincs pénzed hazajutni, elveszik az útleveled, stb, akkor az ottani követséget. elméletileg segíteniük kell ilyen esetekben.

2011. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod hogy a magyar rendőrség csak úgy átmegy egy másik országba? Az egyesült államokban se mehet a másik államba az egyik állam rendőrsége, ezért van az FBI.
2011. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akár az amerikai filmekben, ahol a bűnözők Mexikóba menekülnek, a határig üldözik őket, ott meg integetnek a másik oldalról.

Átmenni végül is átmehetnek, csak nem intézkedhetnek rendőrként.

2011. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!