Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A következő esetben megbünteth...

A következő esetben megbüntethet-e egy rendőr?

Figyelt kérdés

Nem visznek be, nincs nálam semmilyen igazolvány, csak a bemondott adatok alapján tud igazoltatni rádión keresztül. Ha stimmel minden adat (név, anyja neve, lakcím, születési dátum), nincs priuszom, semmi ilyesmi. Megbüntethet utólag? Mennyire hiteles így egy igazoltatás hogy rádión keresztül, papírok nélkül? Utólag felkereshet és megbüntethet így ezek alapján? Mi van akkor ha egy ismerősöm adatait mondom be? Ezért gondolom hogy nem túl hiteles...


Nem szeretném leírni miről van szó, de nem vagyok se drogos, meg ilyen rosszakra ne gondoljatok légyszi, mert elengedett a rendőr, de nem mondott semmit hogy mi lesz...


16f


bármi kérdés van, írjátok nyugodtan, lehet kicsit összevissza írtam le...


2011. febr. 22. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:
a
2011. febr. 22. 20:54
 2/10 A kérdező kommentje:
Najó leírom azért hogy tiszta legyen. Annyi volt hogy részeg voltam, mondta h maradjak ott a helyszínen, és elfutott mások után, én meg elmentem, de végül megtalált. Utána teljesen együttműködő voltam, nem szóltam vissza semmit nem csináltam. Nagy hülyeség volt, nem tudtam gondolkodni... ennyi történt. Már megbántam az biztos.
2011. febr. 22. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog felkeresni, mert ez így nem igazoltatás. Valószínűleg csak basztatott.
2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jutottál túl a témán?...
2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem kaptam egyértelmű választ. De még tőled sem, nem értem miért zavar ez téged. De mostmár megnyugodtam, mert jobban utánanéztem a dolgoknak, csak megerősítést vártam itt.
2011. febr. 22. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak rád ijesztett hogy nem e sántikálsz valami rosszban. Ha megbüntetne akkor azt nem utólag hanem ott a helyszínen adott volna csekket, vagyis semmilyen következménye nem lesz.
2011. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint megis csak "drogos " vagy...
2011. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor mondjuk úgy, nem fogyaszottam, és nem is tároltam semmiféle illegális szert, vagy eszközt... Remélem így megfelel.
2011. febr. 23. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
20 év letöltendő Gattacában
2011. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!