Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nincs nálam személyi és...

Ha nincs nálam személyi és igazoltatt?

Figyelt kérdés

Akkor minden esetbe leelenőriz a központi nyilvántartásba és a körözési adatbázisba?

Mondjuk nem akar bevinni bediktálom az adataim akkor aki bent van a központban az minden adatot lát rólam?

ÉS ha gond van velem azt bent egyböl jelzi a rendszer vagy a központosnak kell utánna járni?

Vagy hogy megy ez? Mit lát aki a központban van? Mit elenőrizz? Tehet olyat hogy csak felületessen elenőriz le mondjuk nem nézi meg csak a körözést a többit pedig nem?


2010. dec. 11. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mostan itt olvasom hogy a rendőröknek milyen csuda gépük van akkor a kőrözött biciklit miért nem keresik vele.
2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nevetni fogsz, de alvázszám alapján le tudja rádión kérdezni a biciklit is ... (csak nem akarja)
2010. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát nálunk akarják, rendszeressen razziáznka..
2010. dec. 15. 16:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem az utcámban igazoltattak , semmi nem volt nálam, nem is szokott(2x hagytam el.,mondtam is nekik). Lekérték az adatokat, és mentem tovább nem büntettek
2011. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ritkán büntetnek emiatt, engem inkább az érdekel hogy megy maga az ellenőrzés
2011. jan. 6. 16:01
 16/18 anonim ***** válasza:
Leállt mellém kocsival, kiszálltak ketten, személyit kértek, mondtam nincs nálam, az egyik cop kérdezte tőlem a nevem - lakcímem, beszólt a központnak h. ellenőrizzenek engem, aztán odafordult hozzám hogy rendben van haladhatok tovább....Ennyi, vagy mire vagy kíváncsi? Nem lettem új Zsánett hál Isten:)
2011. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az érdekel ha pl nincs nálam személyi akkro a központba látja a központi nyilvántartó adatait , vagy hol ellenőrzi le? van nekik külön nyilvántartásuk?
2011. jan. 9. 09:16
 18/18 anonim válasza:
Ha egy-két esetben igazoltat,és nincs nálad személyi akkor nem büntet meg. Azt kell ilyenkor mondani hogy mindig magadnál hordod,csak most felejtetted el eltenni.. A büntetés meg úgy van,hogy ha diák vagy és van diákid 5000 ha nincs 10000 FT.
2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!