Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem túl sok nálunk a bűnöző...

Nem túl sok nálunk a bűnöző rendőr?

Figyelt kérdés

Nincs olyan nap, hogy ne hallanék tolvaj, rabló, zsaroló, korrupt, esetleg bankrabló rendőrről. Nem tudom, hogy van ez máshol, de szerintem ha ez a testület adna magára, ezt nem engedhetné így. Talán jó ötlet, amit most a FIDESZ be akarja vezetni, hogy titkos eszközökkel is figyeljék a rendőröket, bár egy ilyen züllött testületben lehet, hogy ez se ér semmit.


Ma éppen azt hallottam, hogy volt két rendőr, aki ittasan vezetett, majd miután feljelentette őket egy biztonsági őr, fél órán keresztül verték és kínozták.


2010. dec. 8. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, hogy megint jó néhány rendőr fogja ott hagyni a céget, és nem feltétlen azok, akiknek okuk van rá. Sőt! Talán pont inkább azok, akiknek az erkölcsi tartását sérti, hogy potenciális bűnözőnek nézik, és törvény által bűncselekmények elkövetésére feljogosított tetvek vadásznak rájuk. De hagy kérdezzem már meg azt, hogy ha a rendőr elfogad 5000 forintot egy közúti ellenőrzésnél, hogy ne jelentse fel az illetőt, dögöljön meg a rendőr, de az állami pénzek lenyúlóival mi van? Ők nem ezer forintokat tesznek el.
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, hogy milyen emberek jelentkeznek rendőrnek, csak meg kellene nézni az egész társadalom egész erkölcsi állapotát, és akkor nincs csodálkozás.

Lezüllött társadalomnak a büdös életben nem lesz tisztességes rendőrsége.

2011. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Aztán meg a munkakörülményeket mikor fogják javítani?

A tisztességes, becsületes munkát azt bezzeg elvárják, igaz?

Legyen tisztességes a rendőr, egyébként meg dögöljön meg.

2011. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!