Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Láttál már rendőri akciót...

Láttál már rendőri akciót testközelből? Féltél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyszer láttam jópár évvel ezelőtt. a buszon álltam amikor felrohant egy fiatal srác és utána egy rendőr aki keményen leteperte, megbilincselte és elvitte.


inkább meglepődtem és büszke voltam rá. mármint a rendőrre.

2010. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a munkahelyem ablakából láttam amint vadul lefékez egy rendőrautó,két rendőr kipattant a kocsiból,a csomagtartóhoz futottak,golyóállómellényt húztak,ellenőrizték fegyvereiket.Majd visszapattantak a kocsiba,bekapcsolták a megkülönböztető jelzést és 1000-rel elindultak.Magát az intézkedést nem láttam,de később olvastam,hogy megakadályoztak egy fegyveres rablást....
2010. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A Bosnyák tér sarkán előttem tepertek le két kopasz, kigyúrt, roma fiatal pasast. Bilincset kaptak. A rendőrök kiabáltak, akár a filmeken. Ilyen rövid, pattogó szavakat, nem értettem őket. Nem féltem, csak szomorú voltam, hogy ilyen testközelben voltam ezekkel a bűnözőkkel.
2010. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Tapasztalatam is :O

Először is nem vok roma!

Egyszer egy bizonyos okbol kifolyólag komandósok törték rám az ajtót , hát nem volt kelemes.szó nélkül Földre vittek rátérdelt a hátamra megbilincseltek és közbe fegyvert fogtak rám. Utánna fölkaptak mint a rongyot és bevágtak az autóba, csak a rendőrségen közölték mit akartak, addig megsem szólalhatta,nem volt kellemes nem ajánlom senkinek ;)

2010. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előző! Miért vittek be??
2010. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én valami nagyon ocska kis pici kocsmában voltam egy barátnőmmel s csak két részeg öreg bácsika volt még ott, egyiknek nem volt elég pénze a másik meg nem akarta kifizetni a piáját (kb:300ftot). Ekkor betoppant 6 hatalmas rendőr, ellepték az egész helyet s rábeszélték fizesse ki.
2010. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, már csináltam is, nem kellemes de néha elngedhetetlen,az arányos mértékű erőszak, a társadalom jogkövető személyeinek védelmében. És a tévhitek eloszlatása érdekében nem minden rendőr gyökér és nem minden rendőr szereti a brutalitást...!
2010. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azt hogy mért nem szivessen árulnám el ;)

ÉS szerintem sem bunkó minden rendőr ,persze van köztük az is, aki szereti éreztetni hogy ő az isten. De találkoztam már kimondottan udvarias korrekt rendőrrel is. Embere válogatja na de őszintén, mi civilek sem vagyunk piskóták :D

2010. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kettőt

egyszer haverommal sétáltunk pont át akartunk menni az úton amikor meghalltottuk a szirénát, lesatuzott előttünk a rendőrautó, kipattantak a rendőrök és a túloldalt lévő gyereket megbilincselték és berakták az autóba.


a másik: autóval mentem este, be akartam fordulni jobbra és láttam az épületek falain a piros-kék fényeket, egy féhér sedan volt ott amit három villogó rendőrautó vett körbe és szedték ki a benne lévő embereket.

2010. dec. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!