Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A testőrök nem féltik az...

A testőrök nem féltik az életüket??? Trump elleni támadást megörökitő videón látható, ahogy pl körbe fogják a testükkel.

Figyelt kérdés
Sziasztok , lehet nem ebbe a kategóriába való kérdés, de ezt találtam a legjobbnak. Szóval láttam erről egy videót,,, az lepett meg ahogy azonnal nők , és férfiak ugrottak köré és ahogy csak lehet a testükkel takarták. (egy testőrnő látványosan takarja a hátával Trumpot. ) Azt szeretném kérdezni ők ilyenkor nem félnek, nincs bennük az, hogy lehet 1 golyó őket éri,? (és éppen lehet nem élik túl) Lehet buta kérdés, és tudom ez a munkájuk, de én ilyet még nem láttam, hogy azonnal a testükkel stb, úgy hogy lehetett hallani a videón, hogy még lövöldözés van. (és épp lehetett a merénylő)
júl. 19. 17:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tehát akinek nem való kb ne vállalja, családos anyukák apukák satöbbi, és akkor ha jól értem ezek reflex dolgok, ők "nem átlag" emberek e téren aki elfutna.
júl. 19. 18:20
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Az ő rongy életük értéktelen, Trump Úréhoz képest!
júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy félnek, de van erős golyóálló mellényük, sokan vannak, a kollégák őket is védik. Sokkal jobb a túlélési esélyeik, mint a védett személynek. Arról nem is beszélve, hogy a testőrt egy réteg mellény védi (attól függ, hogy merről lőnek, az első vagy a hátsó része), a védett személyt pedig kettő (a lövedéknek át kell menni a mellény mondjuk első részén, a testőr testén majd a mellény hátsó részén, esetleg a védett személy mellényén is).

A kiképzés során olyan alaposan begyakorolják a feladatukat, hogy "esemény során" mérlegelés nélkül teszik a dolgukat. Már csak azért is, mert ilyenkor nincs is idő mérlegelésre.

júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.
júl. 22. 10:37
 15/20 Steve28 ***** válasza:
Nem hogy magukat nem féltik, de még Trumpot sem!! mivel visszaállítják és látszik a feje, újra célpont lehet, aztán úgy viszik le a pódiumról, hogy nem csak a feje, hanem a felsőteste is látszik. Kamu volt!!!
júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ezt miért mondod?
júl. 23. 09:34
 17/20 Steve28 ***** válasza:
Mert ezt csinálták, te mit néztél?
júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A videót, de irtam nem értek hozzá, honnét tudjam szakszerü volt e.
júl. 23. 18:07
 19/20 Steve28 ***** válasza:
Még vagy 5x kilőhették volna
júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A hülyék mindenre képesek a pénzért a mai világunkban is. Még ilyen kockázatokat is bevállalnak, hogy kipurcanhatnak, csak azért, hogy könnyen pénzhez juthassanak. Hulladék alak ez mind egy szálig. Fekete öltönyös b majmok. Orbánt is ilyenek védik a népharagtól.


Egyébként meg, a kicsi a rakás, nagyot kíván játékot is jobban játszottuk gyerekként, mint ezek a bohócok.

júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!