Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A testőrök nem féltik az...

A testőrök nem féltik az életüket??? Trump elleni támadást megörökitő videón látható, ahogy pl körbe fogják a testükkel.

Figyelt kérdés
Sziasztok , lehet nem ebbe a kategóriába való kérdés, de ezt találtam a legjobbnak. Szóval láttam erről egy videót,,, az lepett meg ahogy azonnal nők , és férfiak ugrottak köré és ahogy csak lehet a testükkel takarták. (egy testőrnő látványosan takarja a hátával Trumpot. ) Azt szeretném kérdezni ők ilyenkor nem félnek, nincs bennük az, hogy lehet 1 golyó őket éri,? (és éppen lehet nem élik túl) Lehet buta kérdés, és tudom ez a munkájuk, de én ilyet még nem láttam, hogy azonnal a testükkel stb, úgy hogy lehetett hallani a videón, hogy még lövöldözés van. (és épp lehetett a merénylő)
júl. 19. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkájuk...
júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt értem.... de bakker mikor láttam, hogy a nő mindent megtesz azért, hogy a hátával úgy takarja Trumpot ahogyan csak birja.... tudom ez a munka, de nem félnek?
júl. 19. 17:30
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 Miért félnének? Még rendőrből is többen halnak meg mint testőrből, annyira azért nem veszélyes szakma.
júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze hoyg félnek.

De attól jobban félnek, hoyg kudarcot vallanak és nem tudják megvédeni azt akit kellene.

Nagyon sokan akarnak a helyükre kerülni, ez egy rendkívül fontos feladat. Aki már ide kerül (elméletileg) az jobban tud a feladatára koncentrálni és akár a testével is védeni akit kell, mint hogy azon agyaljon, hogy baja lesz.

Amúgy a testőrökön biztosan volt golyóálló mellény. Valójában nem a saját testükkel, hanem azzal védték az elnököt - aminél azért persze előfordul, hogy átmegy rajta a golyó vagy épp mellette és megöli őket.

júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3as pl azért mert ha egyszer is tennie kell valamit abba belehalhat? (testével védeni akit kell)
júl. 19. 17:56
 6/20 A kérdező kommentje:

4es értem, én nem értek a fegyverekhez de úgy tudom a mellény se csodaszer.


" Aki már ide kerül (elméletileg) az jobban tud a feladatára koncentrálni és akár a testével is védeni akit kell, mint hogy azon agyaljon, hogy baja lesz." Gondolom ugye a kiképzés és ez nekik kb tényleg egyfajta reflex , hogy tényleg azon legyen, hogy a testével védje akit kell.

júl. 19. 17:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltik akkor is ez a dolguk. Ha te pék vagy akkor is meg kell sütnöd a kenyeret ha félted, és senkinek sem kötelező ezt vállalni.
júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 A pályakarbantartó is belehalhat, nálunk is többeket ütöttek már el, mégsem gondolom hogy félnek munkavégzés közben. Nyilván tudják hogy veszélyes, és tisztában vannak vele hogy rosszul is elsülhet valami, de szerintem alapvetően a munkájukra koncentrálnak.
júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"nincs bennük az, hogy lehet 1 golyó őket éri,?"


De bennük van. Pontosan azért ugranak oda, hogy őket érje ne a védett személyt. Ráadásul van rajtuk mellény, tehát kisebb kalibernél még akár túl is élhetik, ha nem fejbe kapják.

júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nyilván félnek, de ez a dolguk.
júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!