Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröknek minden évben van...

Rendőröknek minden évben van fizikai felmérő újra? El nem hiszem.

Figyelt kérdés
Vannak egészen dagadt rendőrök, idős nők/férfiak, lehetetlen, hogy adott számú felülést teljesítsenek, időre fussanak stb.
júl. 14. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

dolgoztam rendőrségen (nem rendőrként) igen van. De mindenkit átrugdosnak a teszten. Vicc az egész kb... Így is alig van elég ember.


De a speciálisabb alakulatoknál, például készenlétisek, TEK, stb, ott sokkal sokkal szigorúbb az egész nyilván. De hát őket jobban is fizetik

júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Minden rendvedelmi szervnel van. De mindenki atmegy, hacsak nem extremen kilog a sorbol.
júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Van rendszeres felmérés, munkakörtől, kortól stb. is függ, hogy miből mennyit kell teljesíteni.

És nem kell mindenből a maximumot megcsinálni, van több feladat, választani kell közülük (pl. a fekvenyomás mehet jól a nagyobb daraboknak is).

júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, szívesen lennél-e hivatásos katona pl., - ahol most már negyed évente fogják ezzel b@szogatni a katonákat! Évente egyszer - ehhez képest - pihenő ág felkészülni...

Az már megint egy másik aspektusa ennek a fizikai felmérősdinek, hogy akik ezeket kitalálják, azt sem tudják, milyen energiákat őröl fel már csak maga, a bioritmus rendszertelen forgatása (és emellett felkészülni)!

Akinek napi hat órából négy órája van arra ilyeneket agyaljon ki, annak semmi sem drága, - fogalma nincs arról, hogy mit jelent egy éjszaka letolását követően visszaváltani nappalra (vagy hasonló)!

Pótlék?

Lóf@sz a seggébe, - aki van olyan hülye, hogy ilyen helyekre menjen...

Inkább még elvesznek olyan járandóságokat is, amit eddig elfelejtettek, - mint pl. az alapszabadság! Ha van eszetek, kerülitek az állami szférát, - mert magántárgyként tekintenek az ott dolgozó emberekre, akiknek az a sorsuk, hogy ne legyen bérigényük, múltjuk, jelenük, jövőjük, saját életük és egyébként is örüljenek, hogy 7/96-ban állhatnak rendelkezésre!

júl. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Na meg a kis gizdák, akik olyanok mint a ropi. Azok is hogy teljesítik a követelményeket. Sehogy. Egyet fingasz, elrepülnek, olyan gyenge szarok
júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam, hogy közösen szidjunk valakiket (5), illetve nem akartam egyéb irányba elvinni a témát (4).
júl. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!