Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben mi történik a...

Ilyen esetben mi történik a rendőrrel, ha pszichológusnál ilyet mond?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy hivatásos állományban lévő rendőr, aki elmegy a rendőrség által alkalmazott pszichológushoz, és azt mondja neki, hogy szuicid gondolatai vannak, depressziós.


Leszerelik? Vagy irodába helyezik? Esetleg betegállományba küldik?



tegnapelőtt 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a pszichológus el tudja dönteni, hogy mennyire jelent veszélyt önmagára és másokra. Nem hiszem, hogy első mondat után megy rá a zubbony meg a gumiszoba.
tegnapelőtt 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De most komolyan, milyen következményei lehetnek ennek?

Elbeszélgetés után bedobhatják pszichiátriára?? Kicsit durva lenne.

tegnapelőtt 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez megint az az idióta közteres. Nem, nem leszel rendőr!
tegnapelőtt 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok közteres.

Rendőr ismerősöm nehéz élethelyzetben van most, gyakran utalt arra, hogy elege van az életből.

Szeretnék segíteni neki, mondtam neki, hogy kérjen segítséget szakembertől, de nem hajlandó elmenni, mert félti az állását.

Ezért írtam ki a kérdést, mert szeretném eloszlatni a kételyét, hogy kirúgják-e emiatt vagy sem.

tegnapelőtt 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az lesz az első hogy kiveszik a fegyveres szolgálatból és valami irodai munkát kap ha a szakvélemény nagyon elmarasztaló leszerelik és végső esetben kényszer gyógykezelésre kötelezik.
tegnapelőtt 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 L.. István ***** válasza:
Ne rendőrségi pszichológushoz menjen!
tegnapelőtt 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6.

Az is látszik a rendszerben, nekem azt mondta. Meg tudják nézni éves alkalmasságin, milyen egészségügyi szolgáltatásokat vett igénybe.

tegnap 00:21
 8/10 L.. István ***** válasza:
#7: A rendszerben csak az van benne amit beletáplálnak. Ha magánrendelésre megy az szerintem nincs benne, mert semmi köze a tb-hez. Legalábbis így gondolom.
tegnap 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, de amikor én magánba megyek, az is felkerül az eeszt-re. Gondolom onnan ki tudja nézni a rendőrség is, különben már rég elment volna magánrendelésre. De megkérdezem tőle.
tegnap 00:37
 10/10 anonim válasza:
Kérdező, magánnál ha nem akarod, meg sem kell adnod a személyes adataid, innentől hogy kerülne fel az eeszt-be, hiszen be sem tud azonosítani hogy ki vagy.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!