Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek lehet valahogy...

Szerintetek lehet valahogy készülni kirendelt igazságügyi pszichológusal való beszélgetésre? Mire lehet számítani mennyi idő egy ilyen vizsgálat ?

Figyelt kérdés

Meg nem tudom mikor megyek kirendelt védő ügyvédem kérvényezte.

23 kérdést írtak a kirendelo határozatra amit enis láttok 4 ügyészségi kérdés.


Én F8490 Nem meghatározott pervaziv (átható) fejlődési zavarban szenvedek.


Mellete kényszer gondolatokkal és cselekvesel és depresszióval.


Amit elkövettem az viszont egy pedofil bűncselekmény de csak kepnezegetes vegyes korosztályban egyik sanyargatos kép volt.

Illetve volt élettársam a gyermekem anyja volt szerintük elvileg kiskorú 6 éve ami elvileg elévült azzal nem vádolnak pedig tudják irataimban azért szerepelni fog.


En kizárólag ilyen fiatalkorú lányokkal tudok érzelmileg kötődni sajnos beteg vagyok de már kapok antidepreszanst ami 0 közelébe tartja a libidom így semmilyen problémát nem jelentek a továbbiakban ..


Tudom elég undorító dolog de én esetemben tényleg betegsegrol van szó és arról hogy szociálisan vagyok lemaradva remélem valahogy meg lehet ezt érteni a bíróságon .



#rendőrség #Pszihologiai vizsgálat
jún. 3. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Fuj
jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele teljesen őszinte. Te is tudod, hogy valami rosszat tettél, és a kirendelt szakértő meg nem az ügyész, nem az a célja, hogy kibsszon veled. Meg amúgy is, ha valaki, a pszichológus fog először átlátni rajtad.
jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2# az a baj erről elég kellemetlen beszélni.pszihiaternel voltam ott mondtam hogy kamasz korom óta van ez a vagy és még sok más fura dolog ami az autizmus spektrumal kapcsolatos .

De én nálam még rájön ez is hogy nem érzek semmit egyedül a kislányok iránt

csak velünk tudok érzelmi kapcsolatokat kialakítani nálam ez nem a szexről szólt sosem azt tudok felnőttekkel is de kapcsolatot nem

jún. 3. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem ne magyarázkodj, őszintén nem érdekelnek a részletek...

Kezdd azzal nála, hogy nehéz erről beszélned, onnantól meg ahogy jön úgy jön. Szerintem egy olyan pszichológusnak, akit ilyen ügyhöz rendeltek ki, nem ez lesz az első rodeója.

Annyi a lényeg, hogy ne hazudj vagy ferdíts.

jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem megpróbálok akor nem szépíteni hanem osszinten a gondolataim tetteim leírni akor is ha nagyon radikális es bolond ötleteim gondolataim is vannak.


Gondolom nem egy 5 perces vizsgálat lesz kíváncsian várom csak hat életem múlik rajta óriási rajtam a stressz pedig én teljesen azt érzem beteg vagyok nem bűnöző

jún. 3. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Reálisan nézve ha beszámítható vagyok ki lehet hozni ezt felfugesztett büntetésre szerintetek ?

A gyermekvédelmi törvény iszonyatosan kitolt velem brutálisan magasak a büntetési tételek hiába vagyok büntetlen előéletű.

jún. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!