Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Drogkereskedéssel,lopással...

Drogkereskedéssel,lopással kiengednek valakit következmények nélkül? bővebben lent

Figyelt kérdés

Elkaptam valakit aki meglopott engem és lakás kiadókra vadászik a családjával főleg,most már drogot is árul,tegnap bevitettem a rendőrségre de már ki is engedték és ugyanugy árulja a drogot + bejelentett munkája van mi akiket meglopott meg semmit nem látunk a pénzből.


Illetve ami a legjobban zavar,olyan rendőrök voltak hogy mellettem hallgatták kb ki,előttem vitték el semmi diszkréció,majd várhatom mikor állitják a kést a hátamba... Ilyenkor nem lehet tenni semmit csak beletörödni a magyar valóságba hogy mindent lehet?

köszönöm ha valaki segít



jún. 24. 19:07
 1/5 DK-s ***** válasza:
45%

Ez nem a te súlycsoportod, szerintem "szakadj le" róla!


Ha bejelentett munkahelye van, az a rendőrségi gyanúsítások körének nagy részéből kizárja. Vagy eleve el sem indul eljárás, vagy tehetetlenek vele szemben.


Ez a magyar jogrend töketlenségének köszönhető. Bármilyen meggyanúsítás egyik sarkalatos érve, hogy nem rendelkezik rendszeres jövedelemmel.


Ő rendelkezik, és a zsaruknak itt "megállt a tudomány".

jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát szomorú nagyon hogy ennyit érnek és hagyják hogy mégtöbb embert megkárosítson...:(
jún. 24. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el a DK-s válaszát. Rengeteg jogi témában okoskodott már, hatalmas baromságokat. Mindig alul maradt a vitákban. Egyszerű sikkasztást nem tud elhatárolni a lopástól és a többi.

Kedves DK-s. Ne is reagálj rám kérlek, többször bizonyítottad egyáltalán nem vagy kompetens.


Kérdező. Azért ez ennél jóval összetettebb. A drogkereskedelmet hagyjuk is. Annak a bizonyítása nagyon összetett. Egy birtoklást könnyű bizonyítani, a kereskedelmet rohadt nehéz, így egyáltalán nem állja meg a helyét a gyanúsítás.


Bevitték a rendőrök lopás miatt. Lefolytatták vele szemben a szükséges elsődleges eljárást. És igen, haza engedik. A rendőrök mérlegelik, indokolt-e az őrizetbe vétel, utána átadhatják letartóztatásra.


De a mai világba…az összes bíróság el van havazva, a fogdàk, börtönök túl zsúfoltak. Nem fognak senkit egyszerű lopás miatt kényszer intézkedéssel sújtani. Sajnos ez hónapokig fog húzódni. Felkerül vizsgálati szakaszba, ott minősítik a cselekményt, blablabla. Hónapok, ítéletig általában évek.

jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DK-s ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Ha elméleti okoskodás érdekel, akkor hallgass #3-ra.


Ha viszont egy (eddig) 14-szeresen büntetett előéletű, magát számtalan tárgyaláson ügyvédként védő ember véleménye érdekel, aki mellesleg zug-ügyvédkedett is, akkor hallgass rám.


A döntés a tiéd.

jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sokat már nem tudok tenni,bevittettem,bizonyítva lett a drogkereskedelem is,mert nyiltan,facebookon árulja a drogot tovább egyböl ahogy kiengedték meg lakást is átkutatták.

Évek óta folyamatosan ver át embereket és azóta se jutottak semmire,pedig millió feletti összegekröl van szó és rendszeres jövedelme,bejelentett munkahelye van a csalónak. Az okos rendőrök diszkréciójának hála meg látta is az arcomat várhatom hogy a cigánymaffia mikor szúrja a kést a hátamba.😅

ma 05:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!