Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudok ilyen esetben...

Hogyan tudok ilyen esetben feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Interneten vásároltam, előreutalással a pénzt elküldtem, de azóta sincs semmi hír, elérhetőségein (email msn) fent van de nem ír vissza, korábbi beszélgetések mind megvannak, és az oldalon is lehet bizonyítani ahol a vásárlás történt, hogy igen is megvettem a terméket, emellett számlabizonylattal stb... hol és hogyan tegyek feljelentést?
2010. okt. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz feljelentést a rendőrségen természetesen, de nem fognak foglalkozni vele. Ha nem nagy értékű, amit vettél, akkor hagyjad, nem éri meg a fáradtságot folyton bíróságra járogatni.
2010. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elkövetés helye szerint illetékes rendőrkapitányságon tehetsz feljelentést (amúgy megteheted bármelyik kapson, majd átküldik az illetékes szervhez) csalás miatt. Leírod, kinyomtatod a vásárlást igazoló dokumentumokat, bekocogsz és átveteted egy példányon. Kapsz rá egy ideiglenes számot, aztán majd kiosztják valakinek, aki küld egy idézést, kihallgat, aztán szép hosszan nyomoznak, mert sajnos az interneten elkövetett bcs-k nyomozása és bizonyítása nem egyszerű. De foglalkoznak vele!
2010. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én is pont most jártam így,megkérdezhetem,hogy te hova utaltál?

Hátha ugyan annak utaltam én is.....

2010. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!