Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek meglesz Türk...

Szerintetek meglesz Türk Róbert az Angyalföldi gyilkos vagy el lehet úgy bújni manapság az országban, a világban, hogy soha ne találják meg?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Meglesz. Ha nagyon sok pénze lenne ismeretlen helyen akkor esetleg eltűnhetne a világban, az országban nem.
2023. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
1 hét alig telik bele és elő fog kerülni. A rohadék.
2023. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg ez az ember mar nem el...

Valahol valaki.megfogja tallni egy fán lógva...

2023. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az összes hírportálon ott virít a pofája, minden határátkelőn és reptéren le van adva a pofája, és mivel nem milliárdos nyilván, ezért még az sem játszik, hogy jó sok pénzzel megken valakit, hogy egy magánrepülőn vagy helikopteren csempéssze ki az országból.


Tehát az országot elhagyni nem tudja, esetleg talán a zöldhatáron át, de sokra azzal sem megy, nyilván már az összes környező ország rendőrsége és határőrsége is értesítve lett.


Esetleg megpróbálhat Ukrajna délkeleti részére eljutni valahogy, a háborús káoszban talán eltűnhet szem elől, de ott is az az egy lehetősége marad az elbújásra, ha keres valami elhagyatott helyet valamelyik nagyobb erdős-hegyes vidéken, ahol nem járnak se turisták, se vadászok, se erdészek, se senki, és nagyon vigyáz arra, hogy soha senkivel nem találkozzon, és ott tengeti majd a maradék nagyon rövid életét, merthogy ott viszonylag gyorsan vagy éhen hal, vagy majd megfagy télen, vagy összeszed valami betegséget, és abba döglik bele.

2023. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglesz, előbb utóbb. Persze lehet, hogy már végzett magával. Az is lehet, hogy valaki segíti,bújtatja. De elkapják, így, vagy úgy.
2023. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
18%
Állítólag nem adtak jelentést az InterPolnak, így külföldön nem hiszem,hogy nagyon keresnék. Én azt tudom elképzelni,hogy megborotválkozott és még pénteken zöldhatárokon át elmenekült. Elvileg informatikus a KIFÜ-nél, aminek a rövidítését nem tudom most hirtelen, de valószínűleg tudja, hogy bármilyen elektronikus dolgot használ, le tudják követni. Vagy már korábban is lehetett álnéven kártyája, amilyen pszichopata elme lehet, tuti gondolt már régebben ilyenre.
2023. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Miért pszichopata elme?
2023. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy annyi pénze van, hogy évekig tudjon bujkalni, mert valahol írták, hogy problémái voltak a munka terén, hol dolgozott, hol nem.

Ahhoz meg, hogy valaki évekig bujkáljon, vagy lelépjen távoli országba, nagyon sok pénz kell. Ráadásul kp-ban kéne, mert figyelik a számláját... Szóval szerintem előbb vagy utóbb el fogják kapni, de nem értem miért nincs nemzetközi elfogatóparancs ellene? Schengeni övezetben simán átmehet ellenőrzés nélkül a határon.

2023. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Pont ilyen kérdést akartam feltenni.

Szerintem a határon elég simán át tud kelni, Szlovákia vagy akármelyik Schengeni irányba.

Lehet kevesen tudják, de a Bécs - Deutschkreuz vasútvonal átmegy Sopronon és osztrák belföldi vasútvonalnak számít, ott ritkábban ellenőrzik a határt ,mint Hegyeshalomnál.

Gondolom az ujjlenyomatát, meg a DNS-t is ismerheti a rendőrség, szerintem ajánlott lenne neki felszívódni az EU-ból.

Állítólag egyes Középamerikai országok nem adnák ki, nem tudom mi a helyzet, Iránnal, vagy Venezuelával.

Talán Afganisztán lenne neki való, ha ennyire féltékany típus, ott igen erős a kontroll a nők felett, kérdés mennyire jönne ki a tálibokkal.


Nagyon szomorú, hogy ez történt.

2023. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Oroszországba sem egyszerű bejutni:

[link]

2023. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!