Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség nem is tudott...

A rendőrség nem is tudott volna azonosítani, ha másnap Karcagon nem megyek be egy házba?

Figyelt kérdés

Január 25-én elkövettem 1 lopást Kisújszálláson, a tornatermi belső kamera felvett, de nem pont arcról, mert fent volt magasan a kamera és felülröl, csak félegmeddig látszott az arcom. A felvételt lefoglalták azért a rendőrök. Debrecenbe ahol lakok ott egy rossz minőségű homályos kameráról is felismernének a rendőrök, annyira ismernek a debreceni ügyeim miatt. A Kisújszállási rendőrök pedig a felvételt elemezték, nem tudtak rájönni, h ki az, mégha visdzaeső is vagyok. Nem volt alkalmas arcfelismerő rendszerbe hasonlítani így felderítetlen maradt a személyem.


Pechemre másnap Karcagon jártam, ott meg bementem egy házba/irodába, ahol nagyon furán viselkedhettem, én a főnököt kerestem és a kishölgy mondta nincs itt, de megadja a számát. Hozta a telefonját, hogy megadja, de közben lefényképezett, utólag derült ki mikor a nyomozati anyagot néztem. Feltette a "Karcagi vagyok" facebook csoportba, hogy furán bent járt az irodába ez az ember azaz én. A rendőrségnek nem szóltak, mert ott nem tőrtént bűncselekmény.


A kisújszállási nyomozó facebookon is végzett keresgélést és az előbb leírt csoportban figyelmes lett egy személyre, aki nagyon hasonlított arra akit a móczi gimnázium kamerája felvett. Fel is vette a kapcsolatot a nyomozó az irodai nővel. A facebookos személyt mivel a nő szemből fényképezte, így azt a képet viszont már a rendőrségi állomány tudta az arcfelismerő rendszerbe azonosítani, hogy én vagyok. Így jöhetett az elfogás.


Ha nem megyek be másnap abba az irodaházba ès nem készít egy nő fotót rólam.szemből, nem tudtak volna azonosítani?


Mert ezek az ottani rendőrök a kameraképről mivel nem teljesen az arcom vette fel, nem tudták azonosítani és ott meg pofáról nem ismernek a rendőrök.



2023. márc. 3. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Levike, érdekes egy alak vagy Te...
2023. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a nő buktatott le Karcagon. Ott b. sztad el, hogy felvett mindenhol a kamera! Ennyi lopás után is csak annyi eszed van, hogy olyan helyre mész ahol van kamera, meg még útközben is felvesz a térfigyelő. Egy piti tolvaj vagy, de igazán nagy balf.sz! Legközelebb mosolyogj is bele az összes kamerába :)
2023. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12!


Sztem integethetne is a kamerába

2023. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Am. sztem Levike, Te pont olyan vagy mint a szegedi zaklató... Te szándékosan hecceled a rendőröket, pont mint a szegedi...
2023. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12-es, mondom, ott baszta el, hogy elment lopni.
2023. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!