Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség nem is tudott...

A rendőrség nem is tudott volna azonosítani, ha másnap Karcagon nem megyek be egy házba?

Figyelt kérdés

Január 25-én elkövettem 1 lopást Kisújszálláson, a tornatermi belső kamera felvett, de nem pont arcról, mert fent volt magasan a kamera és felülröl, csak félegmeddig látszott az arcom. A felvételt lefoglalták azért a rendőrök. Debrecenbe ahol lakok ott egy rossz minőségű homályos kameráról is felismernének a rendőrök, annyira ismernek a debreceni ügyeim miatt. A Kisújszállási rendőrök pedig a felvételt elemezték, nem tudtak rájönni, h ki az, mégha visdzaeső is vagyok. Nem volt alkalmas arcfelismerő rendszerbe hasonlítani így felderítetlen maradt a személyem.


Pechemre másnap Karcagon jártam, ott meg bementem egy házba/irodába, ahol nagyon furán viselkedhettem, én a főnököt kerestem és a kishölgy mondta nincs itt, de megadja a számát. Hozta a telefonját, hogy megadja, de közben lefényképezett, utólag derült ki mikor a nyomozati anyagot néztem. Feltette a "Karcagi vagyok" facebook csoportba, hogy furán bent járt az irodába ez az ember azaz én. A rendőrségnek nem szóltak, mert ott nem tőrtént bűncselekmény.


A kisújszállási nyomozó facebookon is végzett keresgélést és az előbb leírt csoportban figyelmes lett egy személyre, aki nagyon hasonlított arra akit a móczi gimnázium kamerája felvett. Fel is vette a kapcsolatot a nyomozó az irodai nővel. A facebookos személyt mivel a nő szemből fényképezte, így azt a képet viszont már a rendőrségi állomány tudta az arcfelismerő rendszerbe azonosítani, hogy én vagyok. Így jöhetett az elfogás.


Ha nem megyek be másnap abba az irodaházba ès nem készít egy nő fotót rólam.szemből, nem tudtak volna azonosítani?


Mert ezek az ottani rendőrök a kameraképről mivel nem teljesen az arcom vette fel, nem tudták azonosítani és ott meg pofáról nem ismernek a rendőrök.



2023. márc. 3. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Levikém, a rendőrség téged mindig azonosít. Valaki bejelent egy lopást már az elkövetés módjából rád ismernek.
2023. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg nem ismertek volna fel. Egyébként megérdemled...
2023. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kisújszálláson is a Széchenyi utca 3. szám alatti térfigyelő kamera felvett, hogy ott gyalogol egy szemény, én és az már ott volt a móczi gimi mellett. Az látszik rajta, h gyaloglok a gimi felé.
2023. márc. 3. 23:13
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Bamög iszom az esti kakaómat amit anyukám hozott be, langyosra melegítve és prüszköltem a röhögéstől ahogy ezt a barom kérdésed elolvastam.
2023. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy te nem unod ezeket ? Mármint ha valóban elkövetted ezeket és te vagy akkor neked mi bajod van ? Már a többedik ilyen kérdésedet olvasom és így nem értem hogy te pontosan mit szeretnél az élettől
2023. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Fent van a kérdés, arra szeretnék választ. Megfogalmaztam mit szeretnék tudni.

Azért teszek fel több kérdést, mert a gyk szabályzata kimondja, hogy egyszerre egy kérdést lehet kérdezni, egy kérdésben nem tíz kerdést.

Ha az ellenem folyó rendőrségi ügyem ami nem büszkeség, hanem inkább szomorú, amiben én vagyok a hibás, szóval az ügyemről több mindent szeretnék megtudni, egyenként tesem fel a kérdéseket, mert a szabályzat is úgy írja elő.

2023. márc. 4. 01:17
 7/15 A kérdező kommentje:

Amúgy egy visszaesőt ennyire nem ismertek volna meg ott ahol nem volt még ügye. Ha nem tudja az arcfelismerő kidobni ki vagyok, akkor nemigen tudták volna meg, hogy ki vagyok, mert senki nem ismer ott rendőr. A saját városomban meg az összes rendőr ismer. A szemből fotózott fenyképet tudta az arcfelismerő kidobni, ezért tudták meg a személyahonosságom, annak köszönhetik.


Hogy lekértem az ezidáig keletkezett iratokat, bizony olyan kulisszatitkokat elárul, hogy hogy nyomoz a rendőrség. Mindenről feljegyzést írnak, még a lap hátuljára elektronikus bélyegzőt is tesznek. Fényképmellékletek vannak, még a tőlem lefoglalt bankjegyek is le vannak fotózva és egy "1" feliratú fehér tábla van mellette, hogy bűnjel.

2023. márc. 4. 01:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Levikegyula, ha nem loptál volna megint, akkor se ismert volna fel a térfigyelő, ilyen egyszerű.
2023. márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, addig szórakozol az ilyen besurranásos dolgokkal, míg egyszer tetten nem érnek és jól elvernek érte! Szvsz meg is érdemelnéd...hogy kezed, lábad eltörjék érte!
2023. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már megvolt.
2023. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!