Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Szegedi Rendőrség mit fog...

A Szegedi Rendőrség mit fog szólni ahhoz, hogy belépek a Mi hazánk mozgalomba?

Figyelt kérdés

Én egy elég radikális személy vagyok... alap esetben békés vagyok, de aki árt nekem azt megfenyegetem, som esetben meg is verem vagy vhogyan bosszút állok rajtuk...

Az utóbbi 2 hónapban elküldtek 2 cégtől is, az egyik a Continental Makón, azért mert nem vtam nekik szimpatikus... ezzel engem nehéz helyzetbe hoztak, kezdetben életveszélyesen megfenyegettem őket a Facebookon, fel is lettem jelentve a szegedi és makói rendőrségen is, de a rendőrök gyorsan lezárták az ügyeket, mondván nincs bozonyíték ellenem.

Megfogadtam, hogy vissza útök ennek az amúgy is aljas cégvezetésnek, a Mi hazánk meg már tüntetett is a telephelyen és sok dologban azonosak a nézeteink.


Eddig magányosan vívtam a harcaimat, most itt az ideje, hogy belépjek egy radikális szektába akiknek ráadásul képviselőik vannak bent a Parlamentben.


De kérdés, hogy a szegedi rendőrök hagyják majd ezt??


2022. nov. 2. 07:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Te nem radikális jobboldali vagy, hanem egyszerűen közveszélyes. Hidd el, hogy akik jobboldali és radikális fordulatokat szeretnének az országban, közel sem azt szeretnék, hogy hozzád hasonló erőszakos vadállatok rajtuk éljék ki a dühkitöréseiket. Ha tényleg jobboldali eszméket vallasz, szavazz a Mi Hazánkra, de ne lépj be a mozgalomba, mert azzal csak ártanál nekik és a népszerűségüknek.
2022. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy debil vagy kérdező, ahogy előttem is mondták közveszélyes. Az ilyet be kellene zárni, a kulcsot eldobni az ajtót meg behegeszteni.
2022. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért akadályozná a rendőrség? Max a MHM fogja akadályozni, mert ilyen viselkedéssel rossz hírét viszed a pártnak.

A rendőrök le se szarják, ha belépsz. Ha törvényt sértesz, ugyanúgy előállítanak, akár párttag vagy, akár nem.

2022. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan erre a cégre hoznék rossz hírt?? :


[link]


Pont én??? 🤣

2022. nov. 2. 14:50
 15/16 anonim ***** válasza:

14, akkor olvasd el mégegyszer amit írtak.

A Mi Hazánkra vetnél rossz fényt ezzel a viselkedéssel.

Az MHM büszke rá, hogy keményen lépnek fel a bűnözők ellen. Az, aki életveszélyesen fenyeget másokat, az az ő szmeükben bűnöző.

2022. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez most poén, vagy teljesen komoly. A Mi Hazánk sem tesz olyat, ami törvénytelen. Nem fognak téged támogatni, illetve melléd állni, csak mert te is szélsőséges vagy. És mert megemlítették egy videójukban a Continentalt, még nem fognak egy ekkora f.szságot támogatni. Ha jogtalanul cselekedtek, - küldtek el, akkor az ügyedet támogatni lehet.

Meg amúgy is, mi az, hogy megfenyegetted őket?! Rengeteg dolog miatt elküldhetik az embert. És ha erre úgy reagálsz, hogy fenyegetőzöl, meg majd bosszút akarsz állni, akkor te nagyon nem vagy egyszerű ember. De abban a szempontból egyszerű a dolog, hogy nagyon simán félreállíthatnak. Mert adsz rá okot.


De még egy:

Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, és csak azért, mert elküldtek, fenyegetőzöl, meg stb, nem leszel jó munkaerő. Lehet, hogy a gyárban jól végzed a munkát. De ha kezelhetetlen ember vagy, aki veszélyes a társadalomra, a munkatársakra, stb, akkor bocs, de én nem támogatnálak.

2022. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!