Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Szegedi Rendőrség mit fog...

A Szegedi Rendőrség mit fog szólni ahhoz, hogy belépek a Mi hazánk mozgalomba?

Figyelt kérdés

Én egy elég radikális személy vagyok... alap esetben békés vagyok, de aki árt nekem azt megfenyegetem, som esetben meg is verem vagy vhogyan bosszút állok rajtuk...

Az utóbbi 2 hónapban elküldtek 2 cégtől is, az egyik a Continental Makón, azért mert nem vtam nekik szimpatikus... ezzel engem nehéz helyzetbe hoztak, kezdetben életveszélyesen megfenyegettem őket a Facebookon, fel is lettem jelentve a szegedi és makói rendőrségen is, de a rendőrök gyorsan lezárták az ügyeket, mondván nincs bozonyíték ellenem.

Megfogadtam, hogy vissza útök ennek az amúgy is aljas cégvezetésnek, a Mi hazánk meg már tüntetett is a telephelyen és sok dologban azonosak a nézeteink.


Eddig magányosan vívtam a harcaimat, most itt az ideje, hogy belépjek egy radikális szektába akiknek ráadásul képviselőik vannak bent a Parlamentben.


De kérdés, hogy a szegedi rendőrök hagyják majd ezt??


2022. nov. 2. 07:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
:ddddddddddddd
2022. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert aki akkora nagy gyökér, hogy több munkahelyről is kirúgják a francba, azt majd gondolod hogy tárt karokkal fogadják bármilyen politikai csoportosulásban? :D
2022. nov. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem a haragosaim rúgattak ki... felajánlották, hogy beléphetek, ennyike
2022. nov. 2. 07:17
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"felajánlották, hogy beléphetek, ennyike"

Aha, szép álmaid vannak :D

2022. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nah, majd meglátod, nehogy ezúttal majd Te repülj a munkahelyeddől ;)
2022. nov. 2. 07:20
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért repülnék? Veled ellentétben se szégyent nem hozok a munkahelyemre, se rossz munkaerő nem vagyok :)
2022. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én egy rendkívül jó munkaerő vagyok és nem hozok szégyent a munkahelyemre!


De írogassál csak, nehogy kirúgjanak azért, mert évek óta zaklatsz egy no name személyt az interneten!

2022. nov. 2. 07:27
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Na, megint itt a szegedi zaklató. Te tényleg kórházi eset vagy :D A rendőrök le se szrják hogy hova lépsz be, ugyanúgy baxtatni fognak törődj bele.
2022. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy felajánlották, a nácik utálják az értelmo fogyatékosokat így biztos nem léphetsz be.
2022. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha szektát keresel, javaslom a DK-t is. Ha a Mi hazánkba nem vennének fel :)
2022. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!