Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mit lehet tenni? Nagyon...

Most mit lehet tenni? Nagyon le vagyok sokkolodva, a rendorsegrol irok.

Figyelt kérdés

Setaltam a pasimmal az utcan, aki nem szereti annyira a macskakat, es a kutyakat.


Odajott seta kozben hozzank egy kobor kutya es a baratom elkezdte cseszegetni, arrebb lokdosni, orditozni vele, neha megcsapta tenyerrel, hiaba kiabaltam es konyorogtem neki, hogy ne tegye. (Ezert ne iteljetek el, ne kezdjetek ebbe bele a valaszokban, mert ennek nem itt van a helye es nem ez a lenyeg)


Mikozben ez volt egy fekete pulcsis csuklyas srac odalepett a pasimhoz a hatunk mogul, es mondta neki, hogy figyelj zavarhatlak egy picit?


Mire a pasim odafordult hozza, es amint odafordult a masik srac izombol allon verte, a pasim pedig a foldre esett, a srac elfutott.


Hivtuk a rendorseget, jelenleg en az orson ulok, a parom a korhazban van mivel felmerult a gyanu, hogy eltort az allkapcsa.


Nagyon felek most, hogy testkozelbol lattam ilyet, egyreszt szerintetek hazavitethetem magam a rendorokkel?


Masreszt van valami esely, hogy a csuklyas embert bortonbe viszik es megszabaditjak a tarsadalmat egy ilyen elmebeteg embertol?


Mindenki vigyazzon magara!


2022. okt. 15. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg ülni fogtok állatkínzásért.
2022. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
napikamu
2022. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Személyleírás hiányában halott ügy. Amúgy meg ha megkérdezik mi volt az indíték, ha elmondjátok titeket sem dícsérnek meg.
2022. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Orulnek ha az lenne. Most tortent sumegen, az ujsagban is benne lesz gondolom.
2022. okt. 15. 20:37
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam semmit csak azt, hogy setaltunk, ne nezz hulyenek.
2022. okt. 15. 20:38
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

"az ujsagban is benne lesz gondolom."


Akkor ott olvasd el és megtudod a sztori végét.

2022. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, nagykorú vagy. Így tudsz már közlekedni egyedül is. Vélhetően hazatalálsz.

A csuklyás embert pedig előbb meg kellene találni, majd rábizonyítani, hogy ő ütött.

2022. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak egy állatvédő volt, nekik ezt szabad, örülj ha nem csuknak le! Ha most nyugatabbra lennénk, ne lennél képes ezeket a sorokat írni...
2022. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

A helyi sajtóba irj be!

Kamerákat keress környékén hátha vannak felvételek.

2022. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

Ne ijesztegess!

Két hét múlva mennénk pár napra Sümegre a kisgyerekeinkkel!

Nehogy már ilyen alakokkal akadjunk össze!


Kérdéseidre válaszolva:

A rendőrökkel nem vitetheted magad haza. Gondolom van telefonod, taxit tudsz hívni. Ha gyalog esetleg az előzmények után nincs kedved menni.

Mit lehet tenni? A személyleíráson és a környékbeli térfigyelő kamerák felvételein múlik az egész. Ha nem lesz nyom, amin elinduljanak, szerintem is halott ügy lesz.

Az indíték - stílszerűen szólva :D - a kutyát se fogja érdekelni. Még ha a kutya a fickóé lett volna, akkor sem. Már ha egyáltalán azért ütött a fickó. Volt valami olyan internetes kihívás, hogy random idegeneket minden szóváltás nélkül kell úgy állon verni, hogy elterüljenek. Voltak ebből halálos áldozatok is, csak nem Magyarországon. Szerintem inkább ez lehetett a váratlan erőszak oka.

Azt nem értem, hogy én eddig ahány kóbor kutyával összeakadtam utcán, ha rátoppantottam és rákiáltottam, mindegyik elszaladt. Nem értem: támadóan viselkedett a kutya, vagy gazdát keresett bennetek?

Semmiféle állatkínzást nem követettetek el, 1-es válaszoló idióta.

2022. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!