Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miert nem tesz a rendorseg...

Miert nem tesz a rendorseg semmit?

Figyelt kérdés
3 eve akit megbiztam a lakasom felujitasaval, szetverte a butorokat, ellopott nagyon sok mindent. Plusz bekoltozott a lakasba. Rendorok tettek ki. Szomszedok tanuskodtak. Nem halad a nyomozas, mert az ember ismeretlen helyen van. Korozest adtak ki, eddig eredmenytelenul. Mit tehetek? Tobb millios karom van? Erdemes panaszt tennem?

2022. júl. 6. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Ja igen: körözés vagy elfogatóparancs? Nem mindegy! Az is lehet, hogy rég külföldön van.
2022. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kotozes. Itthon van. Lattam . A cimet is bemondtam a renforsegen, nem tortrnik semmi.
2022. júl. 6. 22:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Megadtam a mukodo telefonszamat is. Erthetetlen. A renorseg patancsnokanak van fogafonapja. Gondoltam bemegyek, de lehet hogy rosszat teszek vele?
2022. júl. 6. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem, menj be, mégis mi bajod lehet? Legfeljebb elhajtanak. A lényeg, hogy maradjon valami nyoma. Nehogy már elévüljön, bár az bcs-nél tudtommal min. 5 év.
2022. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elévülés kicsit összetettebb dolog, négyes, de persze kérdező, menj be mindenképp fogadóórára.
2022. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attol felek, hogy meg jobban elassak. Senki nen szereti a reklamalokat, de ez nem allapot. Az idezesen nem jelent meg. Akkor adtak ki a korozest. Megadtam az osszes elerhetoseget: telefin, email, valodi cim es nem tortenuk semmi. Ha valaki olvassa akinek volt hasonlo ugye? Vagy esetleg tudja, hogy mukodik a nyomozas? Ugy erzem, hogy magasan tesznek ram. Milyen jogaim vannak? Ki ved meg engem?
2022. júl. 7. 06:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező annyi biztos, hajtóvadászatot nem fognak indítani egy piti tolvaj ellen.


Ki van adva körözés, majd X hónap\év múlva egy igazoltatás során előkerül az ember.


Ez van sajnos :(

2022. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló.

Kiadtuk a lakást, egy darabig fizetett, minden oké volt.

Aztán a csaj, akinek kiadtuk szerelemes lett egy kellemetlen alakba, aki odaköltözött.


Onnantól nem fizettek.


Jeleztük nekik, hogy vagy kiköltöznek, vagy ki lesznek téve.

Mentek maguktól, és vitték a bútorokat is.

Az egy szoba közepén 1,5 nm-nyi parkettát felszedtek, nem tudom mire volt jó nekik. A wc-t kitépték, csak hogy mocsok legyen, és a szobába vitték. A beépített szekrényt tönkre tették. A konyhát nem bántották.

Persze mindezt bosszúból, hogy ki merjük őket tenni.

A lakásfoglalóknál ez tipikus.

Nem lett belőle semmi.

Élik életüket.

Annyit tudtuk tenni (kis város) hogy akit ismertünk, szóltunk, hogy ne adja ki nekik a lakásukat, nehogy így járjon.


Egyébként még mindig jobb, mintha most is ott élnének.



Sok éve már, a törtetünknek ez a vége.



Persze ha tőled a felújításra szánt pénzt is vitte, neked nagyobb a károd, de szerintem örülj, hogy ennyivel megúsztad.

2022. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!