Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2 évvel ezelőtt történt...

2 évvel ezelőtt történt zaklatási ügyben mit tud elmondani a tanú?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt történt zaklatást megelőzöen beszélgettem vkivel a Facebookon erről, egészen eddig keresték, nem életszerű névvel volt fent a koma. Most meg lett, azt mondták a rendőrök, beidézik tanú kihallgatásra... azt is elmondták a rendőrök, hogy nagyo elegük van belőlem, de egy ügyésznél úgy elrúgtam a pöttyöst, hogy tuti, hogy ezt a tagot még ki kell hallgatni... a csávóval 1,5 éve nem beszéltem már, úgy lehet nem emlékszik rám.


Sztetek hogyan fogja érimteni, hogy egy semmi beszélgetés miatt behívják tanúnak??


2022. okt. 2. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kussoljál már zaklató. Rosszabb vagy már mint levike
2022. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl.egy 5 évvel ezelőtti eseményre is pontosan emlékszem ma is, mikor feltörték a kocsimat és vallomást tettem, most is ugyanúgy végig tudnám mondani. Jó a memóriám.
2022. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!