Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből baj? Bosszút...

Lehet ebből baj? Bosszút állhat a nyomozó?

Figyelt kérdés
Fiatalkoromban rengeteg bűncselekményt elkövettünk, aluljáróban telót újítottunk, kocsifeltörés, drogra kellett a lé. A Blahától a Rákóczi térig mindent elkövettünk. 8 évet űltem, ebből 5 év fk Tököl, 2 év felnőtt. Mai napig jobban ismernek az 5.kerületi zsaruk mint magukat. Azóta változtam meg eltelt egy-két évtized🤣. Építkezésen melózom, családom van, feleségem 6 gyerekem. Ma a Vörösmarty téren én hülye bámultam két sétáló férfit, farmerkabátban, oldaltáska volt náluk, azt én vok a hülye, h bámultam, erre rámköszönt az egyik, hogy jónapot Renátó... Mérges felemelt hangon mondtam, hogy nekem ne köszönjön, nyugodt hangon válaszolta, hogy oké. Beismerem alvilági bűnöző voltam de alkalmanként nem volt 30 ezer sem a kár, mégis leültem egy nyolcast O1G pedig szabadlábon lehet, ez veri ki nálam a biztosítékot, hogy ak8nek sitten kéne lenni, nincs ott és persze mikor megláttam egy korábbi ügyem rendőrét civilben morogva mondtam, hogy nekem ne köszönjön. Ezért valami bosszú várható ettől a nyomozótól? Csak azért kérdezem, mert nekem nagyon kell vigyáznom, mert a legkisebb dologért ügyet csinálnak és ott a család, meg a melóhely.

2022. szept. 24. 19:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Szegedi. Budapesti vagyok, nahh jó félig Vásárosnaményi.

10-es. Jó hírem van kiscsákó. Egyre több cigány dolgozik. Tény, hogy a legtöbb bűnöző cigány, én s az voltam. Toltam rendesen, de én abbahagytam. Leültem a nyolcasomat éste. Miért? Sokmindenért. Ne részletezzük. Mostmár tisztességesen dolgozom.

2022. szept. 24. 20:39
 12/23 Fsms ***** válasza:
Levike testvére.
2022. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Milyen jó híred ember :D? Fentebb írtad, hogy az 5. kerületi zsaruk jobban ismernek mint magukat. Nagyon jó hírrg lehet :D.
2022. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

"űltem"


Tipik Levike.


A Renátó névvel meg a 6 gyerekkel igen megszaladt a fantázia. Az egész írásmód, a stílus, illetve a válaszokra való reakciód szintén 100% Levike.


A #címszavak is Levisek lettek.



Ennyit erről. Szedd a gyógyszereid inkább.

2022. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Nah rikárdó akkor majd vmikor ha látlak én is beszólok neked, aztán ha nem tudod hol a helyed megy az őrizet előzet ;)
2022. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Őrizet előzet 😆
2022. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sztem fostak tőlem a rendőrök.
2022. szept. 25. 17:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen. Fosnak attól hogy már megint a képedet kell nézniük és már megint végig kell hallgatniuk a hülyeségeid.
2022. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem véletlen ültem egy nyolcast. Lopás, 12 rendbeli késes rablás, garázdaság, hivatalos személy elleni erőszak, mert megcsavartam a 22 éves járőrcica karját. Ha nem fk-s lettem volna biztos kiosztottak volna egy huszast. Mióta kijöttem a sittről 15 éve, azóta semmi. Bár a többi bajtársam is jönne melózni napi 10 órába, de rengetegen nem álltak még le. Én tiszta lettem.
2022. szept. 25. 19:22
 20/23 anonim ***** válasza:
90%
Na maid megkereslek. Tudod kinek csavargasd a karját te cigánygyerek.
2022. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!