Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van kiírva a rendőrségi...

Miért van kiírva a rendőrségi kihallgatóban, hogy "Ne magyarázkodj!"?

Figyelt kérdés
Voltam kihallgatáson és egyelőre tanúként hallgattak ki, de a rendőr még fel is hívta erre a figyelmemet és mutogatott a kiírásra...
2022. szept. 11. 06:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, ezen gondolkodtam én is, de voltak olyan esetek, ahol tanúból lett gyanúsított. Olyan esetek is voltak, ahol ártatlan ember került rács mögé. De tényleg belegondolva, ha mondjuk biciklilopásnál vagyunk tanúk, ott csak felesleges pénzkidobás lenne az ügyvéd. Én pl. rosszba vagyok apámmal, néha kénytelen vagyok meglátogatni, egy ilyen látogatás után, ha mondjuk egy betörő megölné, és behívnának tanúnak, akkor fix, hogy ügyvéd nélkül nem szabadna semmit se mondanom, nehogy rámkenjék.
2022. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az semmi, az előállítóban az volt a falra írva, mikor épp véletlenül le voltam csukva, cigányul hogy "Sápi nápen káncsi", vagyis kb. hogy "Kígyó ne mondj semmit". Na?
2022. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg azért van kiírva, mert nem kíváncsiak a sallangra, meg a mellébeszélésre, a tényeket akarják hallani. Azt, hogy mi történt, és nem azt, hogy az illetö szerint miért történhetett úgy. Egy nyomozásban a tények számítanak, nem az, hogy valaki meg tudja valahogy magyarázni az indokot és magát áldozatnak beállítani.
2022. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, ilyen akkor sincs kiírva sehova:)
2022. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hiszek neked, és nem is szeretnék soha megbizonyosodni róla :)
2022. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15, ha az asztal másik oldalán ülsz, nem gáz:D
2022. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj itt van már a rendőrünk a #16-os;)
2022. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!