Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr ruha vásárlás lehetséges?

Rendőr ruha vásárlás lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Szükségünk lenne 1 magyar rendőr ruhára! Nem jelvénnyel természetesen, se sapka! Csak egy rendőr nadrág, rendőr póló! Ezt lehet-e beszerezni? Kölcsönözés is rendben! Láttam több kisebb videókban (pl pamkutya paródiák amiben a 2 fiú tudott szerezni 2 részben is ) meg több videóban láttam, hogy szereztek rendőr ruhát! Lehetséges-e? Nem vissza élni szeretnénk vele, sőt utcan se sehol nem viselnénk mert az szabálysértés ha jól tudom!


2022. szept. 3. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy mire kell neked az egyenruha?

Nem akarsz benne mászkálni, oké. Akkor mire? Klipet akarsz forgatni?

Bakancs, és pilotka nélkül pedig nem rendőr a rendőr ;)


Amúgy PamKutyáék lehet hogy kölcsönkértek egy rendőrtől ruhát. Mert venni tényleg csak szolg igazolvánnyal, vagy police.hu-s e-maillel lehet holdudvarról venni.


Amúgy van egyenruha adok-veszek Facebookon.

Talán ott találsz egy rendőrt, aki postáz civilnek is, ha szerencséd van.

2022. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam hogy kölcsön kérték Pamkutyáék, de mivel Pista név volt az egyenruhán ezt nem gondolom! Nem klip forgatásra, egy kisebb amatőr film forgatásra!
2022. szept. 3. 15:16
 13/13 anonim ***** válasza:
olyan névtáblát lehet hímeztetni.
2022. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!