Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr ruha vásárlás lehetséges?

Rendőr ruha vásárlás lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Szükségünk lenne 1 magyar rendőr ruhára! Nem jelvénnyel természetesen, se sapka! Csak egy rendőr nadrág, rendőr póló! Ezt lehet-e beszerezni? Kölcsönözés is rendben! Láttam több kisebb videókban (pl pamkutya paródiák amiben a 2 fiú tudott szerezni 2 részben is ) meg több videóban láttam, hogy szereztek rendőr ruhát! Lehetséges-e? Nem vissza élni szeretnénk vele, sőt utcan se sehol nem viselnénk mert az szabálysértés ha jól tudom!


2022. szept. 3. 14:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, inkább a gyakorló egyszerű póló+nadrágra lenne szükség
2022. szept. 3. 14:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mért ne lehetne? Még jelvényt is lehet. Ismerek olyat aki mindig rendőr ruhában mászkál és jelvénnyel pedig sosem volt rendőr, nem is lehetett volna mert fogyatékos szellemileg. Arról fogalmam nincs hol szerezte, de ha neki sikerült úgyh hogy tényleg teljesen fogyi, nyolc általánost nem tudta elvégezni, szerintem neked is fog.
2022. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg nem hinném, hogy kölcsönzi, mert le van százalékolva, nem alkalmas semmilyen munkára, ilyen 20 ezer forint körüli rokkantnyugdíjat kap, tehát kizártnak tartom, hogy rendszeresen fizetne kölcsönzésért.
2022. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem teljeden törvényes civilként viselni.
2022. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A jelvénye meg valami ilyesmi:

[link]


Van rajta azonosító szám is. És teljesen kizárt hogy eredeti lenne, mert mondom nem hogy nem rendőr, még soha életében nem is dolgozott sehol. Nincs nyolc általánosa.

2022. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem teljeden törvényes civilként viselni."


Az addig rendben van, de teljesen fogyatékos az ember. Komolyan nem érted? Nem büntethető. Lehet hogy néha lerángatják róla, de annál többet nem tudnak vele kezdeni. Lényeg a kérdés, ne kanyarodjunk el: ha ő be tudta szerezni, akkor be lehet.

2022. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Pl. elkobozni?
2022. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet hogy tudják, de mégis abba jár. Csak szerez másikat. Vagy egyszerűen nem foglalkoznak vele. Én nem tudom hogy a ruha ugyanaz e vagy cserélődik. Szal ezt most tőlem hiába kérded.
2022. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt van amúgy szaré húgyé szám nélkül, aki nem ismeri ennek is bedől:


[link]

2022. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
"Ezt terméket kizárólag rendőrségi igazolvány felmutatásával lehet megvásárolni"
2022. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!