Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kik a keményebbek, kik kapnak...

Kik a keményebbek, kik kapnak komolyabb kiképzést, a TEK vagy NAV Merkur bevetési egysége?

Figyelt kérdés
2022. aug. 25. 20:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem, értjük. De a rendőrségen belül is jelentkezni kell és azok közül választanak ki...


Nyilván az utcai példa egy kisarkítása a dolognak.


Lehet engem büdösseggűzni, de akkor is hülyeség amit az egyik válaszoló állított miszerint nem jelentkezni kell hanem kiválasztják..

2022. aug. 26. 09:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Már megint ki "büdösseggűzött" téged?

Lépj kicsit ki a netről, menj ki a szabadba sétálni és szellőztesd ki az agyad, mert valami gond van nálad fejben.

2022. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez csak mondás arra hogy én vagyok kiküldve levegőzni és szellőztetni magam.. Nem szó szerint kell érteni, de ezt nyilván te is tudod, csak most így könnyebb eljatszanod az okos higgadt válaszolót aki épp jó szándék ból kiküldi levegőzni kedves honfitársát :)


Akkor még egyszer: a TEK-hez is jelentkezni kell.

2022. aug. 26. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!