Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetséges, hogy a szegedi...

Lehetséges, hogy a szegedi rendőrök most már békén hagynak?

Figyelt kérdés

Elkaptak egy valódi zaklatót:


[link]


Az én történetem nagyjából 5 éve tart, mind2 fél adott rendesen a másiknak, volt fenyegetés, verekedés, lövöldözés, gyujtogatás...


A helyi rendőrségek nem bírták tartani a lépést, ezért próbáltak rám verni ilyen-olyan csip-csup ügyet... lehetséges, hogy mivel sikerült ilyen ügyben vkit megfogni, engem békén hagynak?



2022. aug. 16. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint elfelejtette a tulaj letiltani a SIM kártyát? Inkább gyűjtögetnél behajtani tilos táblákat, jó lóvét adnak értük a méh telepen.
2022. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


Figyelj csak! Ha te olyan nagy ász vagy, hogy a bíróságon verekedtél, akkor miért nem vered le a rendőröket? Ha levered őket, megszabadulsz tőlük. Ezen nem gondolkodtál?!

2022. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Csak vicceltem. Szerintem nehogy nekimenj a rendőröknek, mert te húzod a rövidebbet, hivatalos személy elleni erőszak 2-8 év börtön.

Ne csinálj semmi balhét és ők is hagynak békén.

2022. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a híres Levi?
2022. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!