Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lejár a fegyverem tanítványa...

Lejár a fegyverem tanítványa hamarosan. Hova kell mennem újíttatni?

Figyelt kérdés

Örököltem egy gáz- és riasztó pisztolyt. Viselési nincs hozzá, csak tanúsítvány. A tanúsítvány lassan lejár. Hova kell mennem ezzel? A rendőrségre, vagy ahhoz a céghez, ami a tanúsítványra van írva(polgári kézilőfegyver- és lőszervizsgàló kft)?

Be kell jelentenem azt is, hogy az új tulajdonos én vagyok?


2022. aug. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem szeretnél rá viselésit akkor semmi dolgod vele. Ha lenne akkor általában a rendőrség küld levelet hetekkel a lejárat előtt.
2022. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve ha majd mégis szeretnél később viselésit akkor előbb a Kft aztán az új műszaki kártyával a rendőrség.
2022. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Papír nem jött, tehát akkor ezek szerint tényleg nincs rá viselési. Nem voltunk benne biztosak, mert csak a tanúsítványt találtuk meg, de most már megnyugodtam.
2022. aug. 14. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2022. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fsms ***** válasza:
94%
Keserű művek Óbuda kazal utca.
2022. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óbuda nekem igen messze lenne, de köszönöm!
2022. aug. 14. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
10-ből 8 fegyverbolt is elintézi pár ezerért.
2022. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!