Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a perújítást az alábbiak...

Ha a perújítást az alábbiak miatt adnám be, nagyon megüthetném a bokám, vagy semmi baj nem lenne?

Figyelt kérdés

Perújítási indítványt tervezek beadni a be. 637. szakaz (1) d, és e, pontja alapján.


Ebből lehet bajom vagy nem?



2022. aug. 8. 13:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Pl. volt olyan, hogy úgy írtam a rendőrségnek beadványt, hogy "Kérem a tisztelt nyomozóhatóságot, hogy az ügyben a be. 211. (1), szerinti szembesítést kérek.


Az ügyvédem a multkor azt mondta, hogy beszélt már így rólam a debreceni hatóságok tagjaival és szóvá tették, hogy a "Gyula" odaírja a beadványaiban a paragrafus számokat, alátámassza az érvényes jogszabállyal és ilyet nem sűrűn látunk, csak szinte mondhatni egyedűl "Gyulától". Meg is jegyeztek és azt mondta nekem az ügyvéd, hogy a hatóságok ezt mondogatják, ha beadványt kapnak tőlem, hogy "b@zdmeg ez az ember nem semmi. Mindig, ha van más dolguk és félretennék az én beadványom, hogy majd elolvassák, úgyis 30 nap a határidő, úgy gondolják, hogy nem, ezt most elolvassuk. "Te nézzétek már!!! A Gyulától jött megint beadvány...Olvassuk már el..."

2022. aug. 8. 19:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem érted rendőrök és az ügyvéd által mondott szarkazmust és a cinizmust. Mondjuk ez tipikus autista tünet. Nem is mondok róla többet, ez nem a te hibád.
2022. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az ügyvédem, hogy engem debreceni hatóságok hülyének néznek. A multkor mondtam az ügyvének, hogy írjon egy beadványt, s mit írjon bele, azt mondta, hogy engem a bíróságon is hülyének néznek de őt ne nézzék annak.
2022. aug. 8. 19:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszönd meg az ügyvédnek az őszinteséget amit feléd tanúsított.
2022. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Te. Engem a debreceni rendőrök annyira utálnak, nem is azért mert loptam, mert nem őket loptam meg, nekik a nyomozás a munkájuk, hanem sok a baj volt velem, úgymond, ha egyszer valamelyik nyomozó megkapta az ügyem, akkor mindegyik átélte azt, hogy ehhez az emberhez negy türelem kell, meg kötélből legyen az idegrendszeretek, mer pl.3x ki kell a jegyzőkönyvet javítani, ha vmi nem jó, dd még mellé piszkoskodik is óvatosan velúnk, mert hogy mi miattunk kezdeményezte az ügyész tavaly a letartóztatást amit bíró elrendelt, meghosszabbított és, ha mi nem terjesszük elő az ügyésznek, akkor a Gyula nem lett volna börtönben. Mi vagyunk a hibásak, mert előterjesztettük a letartóztatás elrendelését és meghosszabbítását és ezért, most hogy kijött nem hagy békén minket, ahol lehet csak szivat és piszkoskodik. Ők így gondolják. Nagyon haragudnak rám, bármi miatt is pl. panasz megjelenek a rendőrségen, ha meglátnak, mindenki csak csóválja a fejét és óóó-gat.


Ne félj. Engem, ha meglopnának, vagy kirabolnának, nem is tennék feljelentést, mert engem gyűlölnek.

2022. aug. 8. 20:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Csakhogy teljesen alaptalan. Semmilyen jogszabályt nem sértettek az eljáró hatóságok és minden bizonyíték hiteles és valódi.
2022. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!