Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a perújítást az alábbiak...

Ha a perújítást az alábbiak miatt adnám be, nagyon megüthetném a bokám, vagy semmi baj nem lenne?

Figyelt kérdés

Perújítási indítványt tervezek beadni a be. 637. szakaz (1) d, és e, pontja alapján.


Ebből lehet bajom vagy nem?



2022. aug. 8. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom Levi. Kérdezd meg a haverjaid.
2022. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
:)))
2022. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert nem az e pont hanem a b pont kell. Bármi is az.
2022. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert a 637. paragrafus (1) d, pontja -az alapügyben hamis vagy hamisított bizonyítékot használtak fel, az e, pontja pedig -az alapügyben a bíróság, az ügyészség vagy a nyomozóhatóság tagja a kötelességét a büntető törvénybe ütköző módon megszegte


Leírtam, hogy a d, és az e, pontok mit jelentenek.


Namost ha a perújítási indítványban ezeket leírom, elővehetnek hamis vád miatt, mert hogy hamisan vádolom a hatóságokat, ezért nem írnám oda a szöveget, hanem csak azt, hogy be. 637. (1) d, és e, pontokra hivatkozva adom be.


Vagy az már egy és ugyanaz, mert elég a pontokat leírni már az is hamis vád, mert egyértelmű, hogy mit jelent?

2022. aug. 8. 17:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjtsd a Tesco pontokat.
2022. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én jogszabály alapján írom beadványaim.


Az én ügyeimben látják a rendőrök, ügyészek, bírók, (mikor hová küldök/viszek be beadványt) hogy ez az ember még a jogszabály paragrafus pontjait számait, alpontjait is odaírja, alátámassza és gondolják, hogy egy állampolár, ha kérelmet ír senki nem írja a paragrafusszámokat, pontokat oda, ez az első olyan ember, aki odaírja.


Nem tudom mit gondolnak.

2022. aug. 8. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Kb azt mint amikor valaki a háziorvoshoz már felállított öndiagnózissal megy.


Azt hiszed tudsz mindent, de ahhoz képest még a gazdaságot sem tudtad megkülönböztetni az ittas vezetéstől a múltkor.


Kis netjogászom 💙

2022. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
-garázdaságot
2022. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem. Én arra értettem, hogy garázdaság volt 4 régen, ez meg nem garázdaság, hanem ittas vezetés.
2022. aug. 8. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:

A-a, a régi (1978-as) btk-ban is ittas vezetés volt az ittas vezetés.

Soha nem volt garázdaság.

Vagy te 1978-nál is régebbi darab vagy?


Amúgy most nem dolgoznod kéne perpill? Szólok a főnöknek, hogy lógsz. Ejnye-bejnye.

2022. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!