Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jó ötlet lenne tájémoztatni...

Jó ötlet lenne tájémoztatni ezeket a járőröket, vagy esetleg zaklatásnak vennék és inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés

Sajnos a múltban volt ügyem és az összes járőr ismer a városban, ha meglátnak minden további nélkül igazoltatnak és ruházat/csomagátvizsgálást is csinálnak. Én ilyenkor mindegyik nevét megjegyzem, ami rájuk van írva (ruhára), és próbálom eszbetartani, majd felírni. Van, aki már igazoltatott régen is a börtön előtti időben is. Olyat is ismerek aki igazoltatott és korábban a poffice ügybe ő állított elő, a nyomozati anyagba megvan az a jelentés is -miszerint előállítottak ekkor meg ekkor, bilincset hány óra hány perctől meddig alkalmaztak és milyen indokkal, az intézkedésnél jelen volt xy őrmester, vagy hadnagy- és így tudom a nevüket. Ezeket a járőröket kikerestem facebookon (már aki fent van).


Gondoltam olyanra, hogy meg kellene írnom egy olyan szöveget, hogy Jó napot, vagy ha nő, kezit csókolom, bizonyára a munkája során ismer engem, tudja ki vagyok és sajnos meg szoktak állítani igazoltatni és kipakoltatni zsebem, táskám. Kérném Önöket, hogy ettöl az igazoltatástól temintsenek el a jövőben és ne igazoltassanak, ha lehet, mert ezt zaklatásként veszem már. Ha már messziről látom, hogy jön egy rendőrautó, az van bennem, hogy na megint megállít biztos, és egyszerűen ezzel megy el 10 perc olyankor." És elküldeném az összes járőrnek ezt. Még van szolgálatirányító tiszt is aki fentvan fecen és neki meg azt küldeném, hogy mondja már meg a beosztottainak, ha kijön rá az alkalom, hogy engem ne igazoltassanak már. Ugyanis odaírnám, hogy nem csinálok a jövőben ilyeneket már. Amióta kint vagyok, nem követtem el bűncselekményt. Sokat csináltam régen, de többet nem fogok.


Mit gondoltok, hogy ilyen üzenetet, ha facebookon írok a járőröknek, meg a szolgàlatirányító tisztnek, lehet belőle bajom, hogy pl. zaklatás, vagy semmi nem lenn belőle?


Normális válaszokat kérek! Köszi!



2022. aug. 5. 18:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*tájékoztatni
2022. aug. 5. 18:06
 2/20 anonim ***** válasza:
Levike,a nyomozók is tájékoztatni fognak téged arról hogy merre van a börtön.
2022. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Levike, megint kiengedtek?
2022. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak 1x engedtek ki. Az idén jan.13-án volt. 1x vtam még börtönbe.
2022. aug. 5. 18:16
 5/20 A kérdező kommentje:
1x kerültem be és 1x kerültem ki, azaz 1x voltam még börtönbe.
2022. aug. 5. 18:17
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, egyrészt megnézése az üzeneted anélkül hogy válaszolnának rá és kiröhögnének, másrészt mégjobban felhívás magadra a figyelmet hogy még az újonc rendőrök is megállitanának csak úgy, ha nincs félni valódi akkor ne zavarjon egy idő után megfogják ők is unni
2022. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

És amelyik rendőrnek nincs facebookja?

Vagy amelyik nem rakja ki a nevét, csak a azonosító számát?


Amúgy innentől is simán meglesz az átvizsgálásod, csak most a bele is fogják röhögni a képedbe, hogy "közrend, közbiztonság védelme érdekében", vagy "bűncselekmènyek megelőzése, bűnüldözés érdekében".


Ennyi, sőt az üzenetek után még jobban rád is szállnának, mert azt hiszik takargatsz valamit.

Az újoncokat is rád fogják küldjeni: Ők megtanulnak gyogyóssal intézkedni, a mentorok meg röhögnek rajtatok.

2022. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind-mind magadnak köszönheted!

Ki mit vet, úgy arat.

2022. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak tetszik tudni utolsó, hogy én már nem lopok és mindig azt mondjàk, hogy pakoljak vissza, mehetek. Mindig monjak egymásnak, hogy nincs nála semmi. Nincs félnivalóm, hiába jön ki egy másik rendőrautóval a szolgálatirányító tiszt, meg két civil nyomozó, nincs mivel előállítani, meg meggyanúsítani. Nincsennek olyan adatok, bizonyítékok, hogy én száz, hogy loptam. Semmit nem csinálhatnak velem.
2022. aug. 5. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak mivel te random visszaeső vagy, az ördög pedig sosem alszik, így abból indulnak ki, hogy bármikor bármi lehet nálad. Ez van, költözz el, vagy szokd meg.
2022. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!