Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nincs rajta ügyszám?

Miért nincs rajta ügyszám?

Figyelt kérdés

Ma egy keddi rendőri igazoltatás, intézkedés ellen panaszt tettem a városi kapitányságon. Egy példányt kaptam. Most vettem észre, hogy nincs rajta ügyszám, de a végén utolsó lapon van pecsét ás a meghallgató rendőr aláírása.


Normális, hogy ügyszám nincs rajta? Miért nincs rajta?


Valami "id." számnak kellene rajta lenni.



2022. aug. 4. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
A jegyzőkönyvre gondolok, amit megírt és 1 példányt kaptam.
2022. aug. 4. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Levike nyugodj már! Ott kerdezd!
2022. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi baja ennek a fiúnak?
2022. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Levike,mit ittál már megint?
2022. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ott kerdezd!"


Csak ennyiért menjek be holnap?

Már nem akarok ígyis tegnap du 14.45 kor odamentem, és azt mondta a tiszt, hogy megkér, hogy ma menjek már vissza, mert hamarabb el kell mennie mint 4 óra, mert az óvodába menni kell a gyerekért és nem fog beleféfni az időbe, ma menjek vissza du 13 óra, 14 óra körül hamarabb. Mondhattam volna, h nem érdekel, nem megyeek sehova míg fel nem veszik a jegyzőkönyvet, de mivel velem is lehet beszélni, beleeggyeztem. Voltam is, megcsinálta a jk-et, de a fent kérdezettek szerint, -miszerint nincs rajta ügyszám- emiatt, holnap már megint menjek vissza? Már szégyellek ilyen sokat menni, mert az mondják mindig így is, hogy miért jön ez mindig valami miatt?... Már az fbö-s biztonsági portásnő is mikor meglát, hogy megyek befele a rendőrkapitányságra mosolyog.


Emiatt mit fognak csinálni, h nincs ügyszám?

2022. aug. 4. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj rá egyet ha ennyire zavar.


Amúgy van ügyszám, mivel a rendszerben benn van. Csak a papírodra nem írták rá. Attól még elektronikusan megvan a szám, nyugodjál meg szépen Gyula.

De ha nem tudsz emiatt aludni, akkor sétálj be szépen és kérd meg a vpk-t, hogy keresse már meg neked az ügyszámot és írja rá neked a papírra mert enélkül nem teljes az életed.


És ha már ott vagy, kérd meg hogy anyád helyett is keverjen le neked egy istenes pofont.

Jó éjt.

2022. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolhatjátok hogy hol végzik az intézkedés elleni panaszai levikének :D
2022. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!