Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem csak járőrök, hanem...

Nem csak járőrök, hanem nyomozók is járőröznek a városban?

Figyelt kérdés

Tegnap este mentem haza és a másik oldalon megállt egy rendőrkocsi, kiszólt a rendőr, hogy "Jöjjön már át egy kicsit a túloldalra." Átmentem, személyit kért, odaadta a kocsiban űlő kollégájának, ő pedig kérdezősködött, hogy honnan megyek, hová. Mondtam haza, most voltam a Tescoban. Erre előkerült egy másik járőrkocsi, majd egy harmadik és mind a 3 rendőrautó, ahogy megàllt villogót bekapcsolta, majd jött egy fekete civil autó, kiszállt belőle 2 ember, ekkor mondta az egyik jájőr, hogy megjöttek a bűnügyesek. Utóbbiak tehát nyomozók voltak. 3 rendőrkocsi, 6 járőr, egy civil kocsi két nyomozó. 8-an álltak meg körülöttem. A másodjára érkező rendőrkocsis rendőrök is igazoltattak, majd mindent ki kellett pakolni a táskából, zsebből a korcsira a két kezem rátenni és megtapizott az egyik járör. Csináltak a telefonjukkal egy fotót rólam, meg a cipőm talpáról. Vissza lehetett pakolni, elköszöntünk és mentem.


Én részletekbe menően leírtam mi történt velem, és emiatt kérdezem, hogy nyomozók is jöttek oda, hogy mostmár nyomozók is járőröznek a városban? Odamennek, ha kell a járőrökhöz vagy a kapitányságról jöttek ki a nyomozók és aztán oda mentek vissza?



2022. aug. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Levike, kijöttél a böriből? 😀

Már a TEK is téged keres 😀

2022. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Levike reloaded...😂


Qz egész város rendőrkwpitanysaga őt figyeli 7/24. 😎

2022. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Levike,a robot madarak is figyelnek,nem csak a TEK.
2022. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Ki igen, január 13-án szabadultam.
2022. aug. 3. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De azóta már megint lecsuktak áprilisban,nem?
2022. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Levike!

Hogy lehet az hogy téged heti egyszer legalább igazoltatnak.Engem meg 20 évente egyszer?

Te mindig jókor vagy jó helyen.Ráadásul ennyien körbevettek :)

És a másodjára érkező rendőrautó miért igazoltatott? Nem bíztak az elsőre igazoltatókban?

2022. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Nem.


#6 Inkább minden hónapban 1x igazoltatnak, mert ugye voltak ügyeim, de a rendőrségi szakasza lezárult rég. Az egyik mondta a másiknak, hogy "Benne van a csoportban." Gondolom valami listába benne vagyok és (Nem körözési, mert akkor azonnal elvittek volna), hanem mint ismert személy, akinek volt ügye és figyelni kell, hogy nehogy megint lopjon.


Én viszont amióta kijöttem januárban, azóta tisztességesen élek, nem követek el semmit, de ezek nem hiszik el.


Az meg, hogy 4 autó, 8 rendőr körbevett, biztos erősítés, mert gondolom tudják, hogy ez gázspray-vel járkál, meg volt már agresszív a kollégákkal és miztos ami biztos kell az erősítés.


A gázspray az legális 19 ml. Nekem az van, boltbol vettem.

2022. aug. 3. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Látod Gyulus, Debrecenben történik valami piszlicsáré dolog és máris mindenki egyből rád gyanakszik.


Köszönd meg szépen magadnak.


Valószínűség volt egy besurranás, de már azt is rád fogják mert rád lehet.

Elintézted magad egy életre. Gratulálok.

2022. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!