Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szilveszter éjszaka mennyire...

Szilveszter éjszaka mennyire járőröznek a kopók?

Figyelt kérdés

Egy néhány fős fiatal társaság fog összejönni, nem a szolidabb iszogatás céljából.. Lakott területen, de a város szélén. Ez nem lenne baj, mert volt már, hogy ránk hívták a yardot, de most valószínűleg petárda is lesz használatban, tehát kicsit parázok, nehogy valaki kapjon egy szép 100 ezres bírságot..


Valakinek tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?


2015. dec. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem fognak járőrözni, s a műtétek is szünetelnek. A szétrobbant kezet kukába kell gyűjteni. Jó szórakozást!


Taj részegen robbanószerrel szórakozni, remek dolog ám. Rendkívüli értelmi képességekkel megáldottak lehettek.

2015. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Mutasd, drága megmondóember; hol írtam én olyat, hogy részegen fogunk petárdázni?

2015. dec. 17. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

"nem a szolidabb iszogatás céljából"

"valószínűleg petárda is lesz használatban"


Ebből az következik, hogy részegen fogtok petárdázni. Vagy a nem szolid iszogatás után józanok lesztek? Vagy lesz, aki úgy megy el a fergeteges szilveszteri bulitokba, hogy nem akar inni és csak az petárdázik?


A kérdésre a válasz az, hogy fognak járőrözni. Sokszor mászkálok szilveszterkor ide-oda bulik között és minden évben látok rendőröket, legalábbis a belvárosban. Ha szerencsétek van, mondjuk nem felétek mennek, meg ha szerencsétek van, nem robban fel a kezetek se, ha meg igen, hát megérdemlitek. Nem értem miért nem elég a legálisan vett tűzijáték, ha tudja valaki, hogy bulizni fog, minek vállal plusz kockázatokat.. Mindegy. Feltehetően gyerekek vagytok még, biztos jó buli, de én mint egyik főszervező a helyedben inkább megkérném a barátaim, hogy ne veszélyeztessük egymást egészségét. Elég egyetlen rossz dobás vagy mozdulat és vége a bulitoknak.

2015. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked és a bandádnak kb. annyi eszetek lehet hogy hazataláltok...
2015. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem mindenki hazaért épségben.


12.31. én nincs petárda tilalom, sőt a B C kategóriásak mehetnek reggel 06 ig ha nwm okozol

2016. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!