Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki volt az a Pintye András?

Ki volt az a Pintye András?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg az anyjuk hagyott otthon kólát és a két nagyobb a kicsinek nem adott de jól megverték. Ez milyen már??? A kisebb testvért védeni, segíteni kell nem elvenni tőle a részét és még meg is verni! Én ott lettem volna a tett helyszínén beletapostam volna az arcába annak a dögnek! És remélhetőleg az öccsét a börtönben ütötték-verték. És még több haverjukat is elitélték akik tudtak a dologról.
2022. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

1973-ban az öccsével túszokat ejtett Balassagyarmaton egy kollégiumban. Néhány nap után a hatóságok kilőtték. Jeltelen sírba temették, az öccsét pedig a cimboráival együtt több éves börtönbüntetésre ítélték. Még azt hallottam, hogy az öccse a börtönben halt meg.


Személyes vélemény: Azt kapták amit megérdemeltek. Gazemberek voltak mind a ketten.

2022. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!