Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki volt az a Pintye András?

Ki volt az a Pintye András?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

'73-ban túszul ejtett kollégista lányokat aztán a rendőrség lelőtte. Itt egy kép róla:


[link]

2022. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Google!

Szépen megírta!

2022. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy gazember volt. Amikor a városban (B.gyarmat) megtudták, h lelőtték állva tapsolt mindenki.
2022. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Az öccsével csinálták a balhét. Őt lelőtték azt meg börtönbe vitték. Ott is hallt meg.
2022. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2022. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két kezemmel kaparnám ki mindkettőnek a hulláját ha tehetném és ízekre szedném minden pocikájukat!!!!!!!!!!!!!!! Az unokatestvérem is ott volt mint kolis a túszok között és évekig nem tudta feldolgozni a traumát. Köszi a képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Le is mentettem azt az átkot!!!
2022. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy miután lelőtték meg is taposták. Én még a belét is kitapostam volna. Pintye András...
2022. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erről írt Végh Antal egy krimit, a címe: Könyörtelenül. Én olvastam.

Az apjuk egyébként katonatiszt volt.

2022. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az apját meg az anyját más városba vitték ahol az apja masszív alkoholista lett és a rendszerváltás környékén felismerték és állítólag agyonverték. Az anya meg nem tudni hova lett. Meg volt még egy harmadik fiú is a legkisebb. Az is eltünt valahová. Írják itt, h a második fiú a börtönben halt meg. Ez nem igaz mert 25 év után szabadult és felakasztotta magát már kint. Ez a Pintye András meg igazi ördög volt. Nem tanult, nem dolgozott, lopott, csavargott, ivott, és mindent elkövetett ami rossz. Azt kapta amit megérdemelt. Én is leszedtem a képet. Aljas féreg.
2022. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9:


De jó! Én is olvastam Végh könyvét és láttam is a filmet és az apjuk ritka ellenszenves volt. A tanulástól megfájdult a feje meg hascsikarása lett. Igazi bunkó, tapló, falusi paraszt volt aki felkapaszkodott az uborkafára de mivel nem volt gyerekszobája nem tudott viselkedni. Tehát agyonverték 90 körül. De jó!

2022. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!