Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nekem penzzel tartoznak...

Ha nekem penzzel tartoznak akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Álmomba nem gondoltam volna hogy kihasznál egy idegen nő akit 2 hónapja is ismertem meg neten, de lehúzott pénzzel. Én meg naiv voltam. Hiába fordultam rendőrséghez, ha nincs róla papír nem tudnak mit tenni. Természetesen tudom hol lakik ez a nő amikor tartottuk kapcsolatot jóban is voltunk egymással. De pénzre szükségem van. Nem vagy gazdag tehát ilyen hogy tanulopenz több mint 200 ezer forintnal ez nekem sok. Ötletek? Csak messengeren beszélgetés van. Más nincs.
2022. júl. 14. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szoríts a fejéhez egy Tokarevet. Pár nap múlva perkelni fog.
2022. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszives
2022. júl. 14. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Kötöttél szerződést a pénzről, amit kölcsönadtál?


Ha nem, akkor sajnos nincs jogos út, amin vissza tudod szerezni.

2022. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha te megbízól valakiben akár a barátnődben és adsz neki aztán felszívódik. Te sem Kornél papírt szerintem mivel a barátnőd volt. O hazudott nekem sajnos.
2022. júl. 14. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Vállalj másodállást és keresd meg a hiányzó pénzt.


"Ha te megbízól valakiben akár a barátnődben és adsz neki aztán felszívódik."


Amit a barátnőmnek adom, azt nem várom vissza. Így nem kerülök kellemetlen helyzetbe.

2022. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Tanulság: nem, hogy 200.000 forintról, 10 FORINTRÓL szerződést írok, ha viszont akarom látni azt a pénzt. Pénzügyekben olyan, hogy bizalom, NEM LÉTEZIK, legalábbis Magyarországon semmiképp, még CSALÁDON BELÜL SEM.

De még ha lenne szerződés, akkor is évek múlva látnád újra a pénzt, ha peres úton akarnád kikövetelni, és ha a másik félnek nincs a nevén semmi, be sem tudod hajtatni, maximum a fizetésének egy részét levonva tudod részletekben kiszedni belőle. Ezért nem elég egy sima szerződés, fedezet nélkül NEM ADUNK KÖLCSÖNT. Lehet a bankokra köpködni, hogy csóri nem fizetőknek elveszik a házát, de ők csinálják jól.

2022. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom az feltűnt e, hogy 200 ezer forint az három napi fizetés. Még a te esetben több mint 200 az is legyen mondjuk négy. Menj el dolgozni sutyerák!
2022. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es: Te hol a bűnbánatoos országban élsz? Mi az 200 ezer forint 4 napos fizetés? Akkor te több mint 1 millió nettót keresel havonta? Mondjál már ilyen munkahelyeket egy peknek hogy hol keresi meg a havi nettó 1 milliót. Eszleny.
2022. júl. 14. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Magyarországon a KSH szerint az átlagfizetés bruttó 500 ezer forint. Ez azt jelenti, hogy a dolgozó embereknek a fele biztosan ezalatt keres. És ebbe a statisztikába például a közmunkások nincsenek beleszámolva. Ráadásul bruttó, és tegyük fel, hogy 400-at keres. Ebből 266-at keres tényleg, ami havi 20 munkanapból 13 ezer egy napra jut. Amiből meg is kell élni. Akkor hogyan jön ki 4 nap alatt?
2022. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!