Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazoltatásnál jár valami...

Igazoltatásnál jár valami külön szankció, ha kiabálok a rendőrrel?

Figyelt kérdés

Csúcsforgalomnál engem villogott le a rendőr, beszorított egy parkolóba, sokáig igazoltatott. Minden papírt elkért, még azt is érdekelte, hogy miért apám nevén van a kocsim. Amikor kérdezgettem mi a célja az igazoltatásnak, mi a baj, közölték, hogy nem mindegy nekem? Joguk van igazoltatni ezt magyarázták. Mondtam nekik, hogy sietnék a gyerekért az óvodába, az sem érdekelte őket, még jobban szivattak, mindig találtak valami új kérdést, de nagy nehezem megszabadultam tőlük. A vége felé emeltebb hangon beszéltem velük, erre rögtön mondták, hogy maradjak a normális hangnemnél, ha nem akarok egy 72-est.

Most külön a magasabb hangnem miatt fogda jár vagy mi? Jár érte valami kisebb, nagyobb szankció?



2022. jún. 25. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#10 en nem fovarosban lakok, hanem kisvarosban, de estenkent annyira nincs senki a varosban hogy baromira unatkoznak a rendorok, es akit latnak es ugy van kedvuk siman kivillogjak… megszondaztatnak, elkerik a papirokat es mehetsz. Es nem egyszeri alkalom, rendszeres. Mi ez ha nem szopatas? Vagyis nem szopatnak mert buntetni nem buntetnek, de engem mar annyiszor kivettek csak mert unatkoztak hogy nekem is kezd elegem lenni beloluk… Ja es sokszor azt csinaljak, hogy sotet van, belemennek a seggedbe, de te nem tudod hogy rendor, csak egy autonak a lampajat latod, felgyorsitasz mert idegesit, es richtig akkor kapcsolja be a villogot, hogy legyen indoka miert allit meg, vagy csak direkt bele akar hajszolni egy gyorshajtasba.


De olyan is volt hogy 60-al mentem varosban (szoval kb 55 ami meg full legalis) erre kielozott a rendor vasuti atjaroban villogo nelkul, es 50 meterrel arrebb befordult az orsre. Vannak erdekes esetek, na :D


erdekes kulfoldon soha nem vett ki meg rendor “csak ugy”, ha kivett akkor jo oka volt ra.

2022. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 van egy javaslatom, légy gyalogos!
2022. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kretens ***** válasza:
Egyébként egy igazoltatásnál ruha alatt véletlenül a telefonon bekapcsolódik a hangrögzitő(iratokat kérnek a telefon meg surlódik a zsebben és pont ez a funkció kapcsolódik be)azt bármikor felhasználhatom ha úgy érzem valami jogtalan volt?
2022. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13: személyiségi jogokat sértesz, ha nem tájékoztatod (és ő nem egyezik bele) a hangfelvételre
2022. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kretens ***** válasza:
14..Ja és még valami.Köteles vagyok szólni igazoltatás előtt hogy tbc-és vagyok?
2022. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kretens, 30 napon belül tudsz panaszt tenni kapson ha kifogásolod az intézkedést.


Nem vagy köteles. Okmányátadással nem terjed a tbc.

2022. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, de hogy retardált vagy, arról igen
2022. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kretens ***** válasza:
17..nekem pont a covid világitott rá arra hogy sok veszély van.Én szerintem minden rendőri igazoltatásnál eldobható egyszer használatos kesztyűt húznák a rendőr helyében mert sokan még nagy wc-után sem mosnak kezet és az ecoli baci bizony bármilyen felületen még egy okmányon is vigan elvan egy ideig.Aztán nem tudja miér van hasmenése egy hétig.
2022. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor ne nyalogasd a jogsidat
2022. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, van a kocsiban alkoholos kezfertőtlenítő igazoltatások utánra.

Vagy azt gondolod, csak téged szólítanak le?


Ja, az okos rendőr annyit tesz: "mutassa ide az okmány hátoldalát!"

*Telefonnal beolvas*

"Rendben köszönöm, elteheti!"

2022. aug. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!