Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mièrt hívnak be a rendőrsègre?

Mièrt hívnak be a rendőrsègre?

Figyelt kérdés
Egy hónapja az Exem fel nyomta a párom fiait,hogy drogoznak stb.. nem drogoznak volt teszt is stb... Meg azt állította,hogy az egyik gyerek meg vert. Fiukat kikèrdeztèk mondták,hogy nem törtènt semmi. Èn nem tettem feljelentèst a fiu/k ellen. Most mègis behívnak. Mièrt lehet?
2022. máj. 30. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert valszeg nem mondasz igazat. Netán cigány vagy?
2022. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem tanúként.

Ott viszont köteles vagy igazat mondani, erről nyilatkozatni is fognak majd.

2022. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazat mondok ès hala isten cigány se vagyok...Gyerekek alapbol kulfoldon dolgoznak fel evente jonnek haza...
2022. máj. 30. 17:51
 4/13 A kérdező kommentje:
De most arrol lesz szó,h meg vertek engem...annyit tudok.
2022. máj. 30. 17:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor annyit mondasz, hogy nem.


Ha viszont tényleg neked van igazad, akkor az ex ellen valótlan bejelentés, ésvagy hamis vád miatt szépen eljárás indulhat.

2022. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Párom fia azt tanuzta,hogy nem volt itthon,mert kulfoldon tartozkodott ès ha törtènt volna verès se tudta volna látni. Másik gyerek meg azt,hogy nem törtent semmi. Gondolom ezèrt hivatnak be engem,hogy meg kèrdezzenek nem? Bár furcsáltam,hogy nem tettem feljelentèst ès ilyenekkel foglalkoznak.. Ennyi erővel èn is fűt,fát fel tudnèk jelentgetni.
2022. máj. 30. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Hiába a feljelentgetés, ha valaki szerint valakit megvertek, azt csak sértetti magánindítvánnyal lehet elkezdeni. Különben nem ér semmit a rendőri feljelentés.
2022. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ès most ez vègett hívnak be?
2022. máj. 30. 18:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak meghallgatják a te álláspontod is.

Megkérdezik hogy a fiad otthon tartózkodott-e aznap (hogy te is ugyanazt mondod-e, hogy külföldön volt), és hogy nincs-e ellentmondás a két vallomás között.

Ilyenekre kell csak gondolni. semmi extra

2022. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ès èn nem szeretnèm,h ez miatt az Exem ellen ne legyen buntetőeljaras...vagy vlmi.Nyugalmat szeretnènk.
2022. máj. 30. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!