Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki muszlimoktól,...

Ha valaki muszlimoktól, iszlámoktól lop az kiemelt lopás vagy hügyeség?

Figyelt kérdés

Nem dicsekvésképpen, hanem sajnos tavaly április végén rosszat tettem.

Debrecenben a Bem József murát mecsetből eltulajdonítottam 256.565 forintot és 100 angol fontot. Forintban a kár 297.568 forint volt. Ez nem kis pénz, de nem is olyan hatalmas összeg. Pakisztáni 21 éves gyereket loptam meg. Debrecenbe sok külföldi egyetemista diák van és a muszlimok oda járnak imádkozni abba a mecsetbe. Orvostan hallgatók a Debreceni egyetemen.


Azt mondta a nyomozó, hogy mivel muszlimoktól loptam így ez kiemelt lopás, ezt nem csak a városi kapitányságon fogják tudni, hanem nekik továbbítani kell a megyei rendőr-főkapitányságnak is, ők is tudni fognak róla, mert ezek védett emberek nagyon a muszlimok és ez nagy ügy.


Kérdésem az lenne, hogy tényleg nagy ügy, hogy muszlimoktól loltam pénzt, vagy hülyeség, nem jól tudja a nyomozó?


Gondoltam csak megkérdezem már, hogy a saját országomban nálam miért nagyobb az ide betelepedett muszlim diák.


Amúgy többet nem lopok.



2022. máj. 28. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Viszont ha ő lop tőled az szokványos
2022. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Levike most épp szabadlábon van, de nem sokáig. Majd a börtönben megmutatják neki, hol van a magya... izé... iszlámok istene, csak legyen síkosító bőven.
2022. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Már leűltem a büntetésem. 8 es fél hót.
2022. máj. 29. 01:59
 14/16 Isti22 ***** válasza:

Az elkövetés módja, helyszíne, a bűncselekmény tárgya lehetnek súlyosbító tényezők, illetve ha az áldozat hivatalos személy.


Nem ismerem a részleteket, de nem az lehet a baj, hogy muszlimtól vagy külfölditől loptál, hanem hogy mecsetből.

2022. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anydat ület le te idiota. A rablásért ülni fogsz még a lopásokért is. Te még marhára nem ülted le a büntetésed idiota. Legkevesebb 4 büntetőeljárás van veled szembe folyamatba de látom már olyan szinten nem ebbe a valóságba mozogsz hogy fel se fogod ezt. A januári lopásod meg csak ezen felül fog hozzá jönni
2022. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15 Honnan veszed, hogy én loptam januárban? Járt ott rajtam kívűl még 60-70 személy.

Tanúként hallgattak ki, ha valaki látta volna, hogy lopok, meg lenne rá bizonyítèk, akkor gyanúsított lennék már. Nincs olyan bizonyíték, ami rám mutatna, hogy én voltam. Honnan veszed te majom, hogy én loptam, mikor még a hatóságok sem tudják, hogy én loptam?


A másik, hogy 2 eljárás van ellenem.

A békéscsabai rablási vádas ügy, meg a debreceni sorozatlopás, amit egyesítettek egy ügyszám alá, egy ügy alá került, azaz az egy ügy. Ez az amiben letartóztatásban is voltam.

E két ügy van folyamatban te idióta.


A sátor ügy büntetővégzéssel le lett zárva 1 év fogház 2 évre felfüggesztve. Ami tavaly ősszel jogerős lett.


2 ügy van tehát folyamatban. Vágod majom?

2022. máj. 29. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!