Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki muszlimoktól,...

Ha valaki muszlimoktól, iszlámoktól lop az kiemelt lopás vagy hügyeség?

Figyelt kérdés

Nem dicsekvésképpen, hanem sajnos tavaly április végén rosszat tettem.

Debrecenben a Bem József murát mecsetből eltulajdonítottam 256.565 forintot és 100 angol fontot. Forintban a kár 297.568 forint volt. Ez nem kis pénz, de nem is olyan hatalmas összeg. Pakisztáni 21 éves gyereket loptam meg. Debrecenbe sok külföldi egyetemista diák van és a muszlimok oda járnak imádkozni abba a mecsetbe. Orvostan hallgatók a Debreceni egyetemen.


Azt mondta a nyomozó, hogy mivel muszlimoktól loptam így ez kiemelt lopás, ezt nem csak a városi kapitányságon fogják tudni, hanem nekik továbbítani kell a megyei rendőr-főkapitányságnak is, ők is tudni fognak róla, mert ezek védett emberek nagyon a muszlimok és ez nagy ügy.


Kérdésem az lenne, hogy tényleg nagy ügy, hogy muszlimoktól loltam pénzt, vagy hülyeség, nem jól tudja a nyomozó?


Gondoltam csak megkérdezem már, hogy a saját országomban nálam miért nagyobb az ide betelepedett muszlim diák.


Amúgy többet nem lopok.



2022. máj. 28. 22:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2022. máj. 28. 22:56
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Kisebbségiektől lopni tényleg kiemelt eset, azt meg már az ország vezetőségének köszönd, hogy pont muszlimokat telepít ide.
2022. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lopni így is, meg úgy is rossz dolog, mindegy kitől. Mondjuk, ezt a kisebbségis dolgot én nem értem. Miért nagyobb dolog lopni egy kisebbségitől? Ez igazságtalan kettősmérce. A lényeg, hogy ne lopj többé.
2022. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

"Nem dicsekvésképpen..."


de ma már fogalmam sincs hanyadik k*szott kérdésedet böfögöd ki magadból.


Szerettem volna ma én is kiírni egy kérdést ebbe a topikba, de látom megint aktív vagy, úgyhogy hagyom is a p*csába, mert a kutya se fog nekem válaszolni.

2022. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Írd ki nyugodtan.

Lehet még én is tudom rá a vàlaszt.

2022. máj. 28. 23:17
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Milyen szép dolog is az egyenlőség a liberális demokráciában. Még jó, hogy nem kivételeznek a nem is ide tartozókkal. Ja, nem...
2022. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen levike,a saria törvényei alapján börtönbe.
2022. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A saria alapján levágják a jobb kezed.
2022. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm Levi, de nem hiszem, hogy érdemben hozzá tudnál egyáltalán szólni a 2016/399 EP, ET r. Schengeni határ-ellenőrzési kódexszel kapcsolatos kérdésemre.
2022. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondtam, hogy LEHET én is tudom a választ rá, de erre nem tudom.
2022. máj. 28. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!