Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet bajom ha egy kerítésnek...

Lehet bajom ha egy kerítésnek támasztom a biciklit?

Figyelt kérdés
Láttam egy táblát egy boltnál, ahol az utca fele ilyen lemezkerítés van, rajta Kerékpárt a kerítésnek támasztani tilos! Megszegése rendőrségi feljelentést von maga után! Most komolyan ezért feljelentés? Hová fajult a világ?

#kerítés #feljelentés #nekitámasztani
2022. máj. 19. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10 Ráadásul a boltost is csak ez érdekli, hogy mennek-e hozzá a vevők vagy sem. Hiába veszekszem vele ha neki nem számít.

Volt hogy felidegesített egy boltban az eladó a flegma, lenéző viselkedésével, ott sem kellett más tenni, mint mondani, hogy neki van igaza, végül is nekem nem kell ott vásárolnom. Majd megyek máshová ahol nem ilyen pofátlanok csak mert végezni kellene a munkájukat. Én máshol költöttem el a pénzemet és ennyi.

2022. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerinted fel fog jelenteni? Egyrészt a rendőrök mire kijönnek már nem leszel ott, másrészt kiröhögik. "jöjjenek gyorsan valaki nekitámasztotta a bicikliét a kerítésemnek" :) Le meg nem fotózhat az engedélyed nélkül amikor nekitámasztod. De az ilyen barmot jobb elkerülni mert kiszúrja a gumidat.

Legalább kerékpártartó van a bolt előtt? Fogadjunk nincs.


Engem jobban zavar az amikor van egy utcai parkoló, ráadásul fizetős és a ház tulajdonosak kiírja, hogy omlás veszély és parkolás csak saját felelősségre, mintha ez mentesítené az alól, hogy ha leomlik a vakolat és kárt tenne a kocsimban.

2022. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Le meg nem fotózhat az engedélyed nélkül"


Ezt alátudnád támasztani?

2022. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Nem tudja, mert közterületen lehet fotózni bárkit, csak nem használhatja fel bármire ezt a fotót. Nem teheti ki a facebookra a másik engedélye nélkül, ellenben a hatóságnak átadhatja. Erről szólnak a biztonsági kamerák felvételei.
2022. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem használhatja fel. A kocsi fedélzeti kamerával sem mehetsz oda a rendőrségre, hogy valaki áthajtott a piroson. Az más kérdés, hogy vannak civil kezdeményezések és ezek együtt működnek a rendőrséggel és ők tesznek feljelentést beküldött kamerák alapján. De a lényeg, hogy a rendőrség nem fog ezzel foglalkozni. Mármint a kerékpár nekitámasztásával a kerítésnek.
2022. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!