Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor újra adnak kihallgatá...

Ilyenkor újra adnak kihallgatásra időpontot?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a rendőrségen tanúkihallgatáson és elmondtam, amit elmondtam, viszont van egy dolog, amiről nem beszéltem és ez is előrébbvinné a nyomozást biztos vagyok benne.


Kérdésem az lenne, hogy ha holnap felhívnám a nyomozót, hogy önszántamból tudnék érdemi dolgot mondani, ha gondolja behívhat még egy kihallgatásra.


Ilyenkor mi szokott történni?

Az, hogy megmondja, hogy már nem kell, mert egyszer kihallgatott tanúként és akkor miért nem mondtam?

Vagy azt mondaná, hogy "Na...Jöjjön akkor be és mondja el, mert lehet fontos a nyomozás szempontjából?



2022. máj. 17. 17:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Maradok itt Debrecenben. Amíg élek itt leszek, itt maradok végleg Debrecenben. Az öcsém is úgy dolgozik ott, hogy itt lakik, együtt lakunk, csak oda szokott vezetni kamiont. 2 hetet odavan, egy hetet itthon.
2022. máj. 17. 19:09
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem megyek én sehova, csak vicceltem.
2022. máj. 17. 19:10
 13/16 A kérdező kommentje:
Maradok. Amíg élek itt maradok Debrecenbe.
2022. máj. 17. 19:10
 14/16 A kérdező kommentje:
Magyarázd már meg miért mondod azt, hogy nyomorék vagyok?
2022. máj. 17. 19:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért levike mert neked egy gumiszobában a helyed
2022. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyere Szegedre és raboljuk ki Lovászi Noémit!
2022. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!