Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor újra adnak kihallgatá...

Ilyenkor újra adnak kihallgatásra időpontot?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a rendőrségen tanúkihallgatáson és elmondtam, amit elmondtam, viszont van egy dolog, amiről nem beszéltem és ez is előrébbvinné a nyomozást biztos vagyok benne.


Kérdésem az lenne, hogy ha holnap felhívnám a nyomozót, hogy önszántamból tudnék érdemi dolgot mondani, ha gondolja behívhat még egy kihallgatásra.


Ilyenkor mi szokott történni?

Az, hogy megmondja, hogy már nem kell, mert egyszer kihallgatott tanúként és akkor miért nem mondtam?

Vagy azt mondaná, hogy "Na...Jöjjön akkor be és mondja el, mert lehet fontos a nyomozás szempontjából?



2022. máj. 17. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha van új dolog, ami bizonyítékként szolgál, akkor persze.


Az is lehet, hogy elég egy egy e-mail, amiben leírod, hogy mi van. És ezzel majd kiegészítik a jegyzőkönyvet, vagy készítenek egy mellékletet hozzá, vagyis talán még be se kell menned.

2022. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

De előtte mindenképp telefon, aztán beszéld meg, hogy elég-e írásos tanúvallomást tenni, vagy be kell menned külön.


Gyanítom nem kell még egyszer ;)

2022. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor újra beidézhetnek


De ezt ők döntik el


Az idézésre azért szokták ráírni hogy vigyél minden bizonyítékot magaddal mert lehet hogy nem lesz rá lehetőséged többet hogy átadd

2022. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Levike. Tégy már egy szivességet. Költözz zalába mondjuk.
2022. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4#, neeee, légyszi ne küldd ide! XD
2022. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Németországba költözök júniustól, mert öcsém ott dolgozik és rendez nekem egy jó melóhelyet.
2022. máj. 17. 18:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Takarítóként fogok keresni 4x annyit mint itt.
2022. máj. 17. 18:55
 8/16 anonim ***** válasza:

És meg fogod érteni németül, ha azt mondják gyere ide, menj oda, olvasd el a munkaszerződést? Vegyél buszjegyet, kérj útbaigazítást, vásárolj be németül?


Vagy innentől öcséd fog életed végéig gondoskodni rólad?

2022. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
El is hittékek?
2022. máj. 17. 19:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy nyomorek vagy levike
2022. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!