Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha itthon konnyu lenne lofegyv...

Ha itthon konnyu lenne lofegyverhez / eles/ jutni, beszerezned?

Figyelt kérdés
En igen. Egy rosszakarom folyamatosan fenyeget, tettem feljelentest, nem nagyon foglaljoztak vele. Azt mondtak , hogy aki fenyegetozik ritkan teszi meg a statisztikak szerint. Haaat ez annyira nem nyugtat meg. Lehet, hogy az en emberem a kivetel. Volt mar tobbszor kezelesen, s mindig biztosit rola, hogy nem buntetheto, tehat nyugodtan kinyirhat. Szerettem volna valami fegyvert, mert bevagyok parazva. Nincs szomszed egyedul elek 3 kutyamat mar megmergezte. Gazpisztolyon kivul mast legalisan nem vehetek

2022. máj. 11. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Igen vennek
Nem semmikeppen
Nem tudom
30 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Be ám.

Rengeteget

2022. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Biztos, hogy nem.

Azon kívül, hogy nagy eséllyel az egyetlen alkalom amikor eldörrene az lenne, amikor épp a gyerekem ellopja és játszik vele és fejbelövi magát....

Az is bizonyított tény, hogy ha egy konflitkushelyzetben a védekező fél fegyvert ránt, a támadó fél is hajlamosabb eljutni emberölésig akkor is, ha csak a mobilodat akarta ellopni. Egyszerűen azért, mert megijed és a fegyverrel arányos módon lendül ellentámadásba. Azaz öl.

2022. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Vennék, ha használni is legális lenne önvédelemből.
2022. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj higy az átlag hülye embernek fogalma sincsen róla hogy mikor lehet használni. Ergó sokan kerülnének börtönbe. Amiről azt hiszi az átlag hülye hogy öNvÉdElEm az úgy az esetek 99%ban valójában nem az.
2022. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Természetes! Ahogy lenne rá lehetőség.
2022. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen vennék. Többet is
2022. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Milyen szép, hogy le lettem szavazva csak azért, mert máshogy vélekedek....

A válaszom ettől még 100%-ban haznos, hiszen a kérdésre válaszoltam...

2es voltam

2022. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Hosszan leírom amit szeretnék:

Nyilván ha fellöknek a utcán VÉLETLENÜL,vagy vállamnak nekem jönnek mert NEM FIGYELT és nem kért bocsánatot se,nem fogom a glockot és nem lövöm le.

De viszont ha nekem jön valami késsel,vagy fenygeget életveszélyesen,és fenyegetően lép fel ellenem (vagyis megpróbál sörösüveggel-késsel-bármivel) megölni,akkor elő kaphatom a glockot és megvédem magam.

Csak annak kélne adni fegyver akinek szüksége is van,példaként ott van csehország,szlovákia,ausztria,svájc ahol normálisan van fegyver tartás,és nincs minden hónapban lövöldözés.

Normálisan kellene bevezetni és aztán akinek van pénze,az tartson.

2022. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 árokpart ***** válasza:
100%
Valami sántít a történetedben kérdező. A folyamatos fenyegetés már önmagában is egy különálló bűncselekményi forma igaz nem túl régóta, de olyan nincsen mint pl. a 90-es években, hogy nem foglalkoznak vele. Ha tudod bizonyítani, hogy fenyeget és feljelentést teszel akkor bizony be kell, hogy vigyék a fenyegető kihallgatásra.
2022. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 árokpart ***** válasza:
100%
Pontosabban zaklatás a bűncselekményi megnevezése nem fenyegetés.
2022. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!