Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kell tenni, ha mondjuk...

Mit kell tenni, ha mondjuk valaki betör a lakásomba és itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem szoktam egyedül lenni, de láttam most egy kékfényes cikket amiben összegyűjtötték, hogy hány sztárjoz törtek már be és mit vittek el..


Na most elgondolkodtam, ha ne adj isten egyedül lennék és bejön valaki mit kell csinálni? Nyilván hivni a rendőröket de azt meghallja, és mivan ha rámtámad? Plane ha többen vannak.



2021. júl. 18. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Sztárj vagy?
2021. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
küldd előket!
2021. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Szépen köszönsz, aztán megkínálod őket kávéval, piával.
2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommandós osztagnak álcázod magad és bekeríted őket, és felszólítod a rossz fiúkat, hogy adják meg magukat. Esetleg kiírsz egy kérdést a gyakorira, és majd segítünk online.
2021. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok. Mindegy, majd huskloffoloval fejbevagom
2021. júl. 18. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván hivni a rendőröket de azt meghallja, és mivan ha rámtámad"


Teljesen logikus lépés lenne a betörő részéről ha azzal töltené az idejét, hogy rád támad miközben úton van a rendőrség a megadott címre.

2021. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

#3

Szerintem a döntõ többség ólommal kínálja inkább a hívatlan 'vendégeket'.

2021. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan dolog, hogy "huskloffolo". Kur***ára fogjál meg egy helyesírási szabálykönyvet, mielőtt a börtönnek becézett állatkertben találod magad a hasonló színvonalú "fímkereskedőkkel", akik nem fognak teketóriázni, ha lékert kell verni az agyadba egy "huskloffolo"-val, mert nem adtál cigit.
2021. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Xd
2021. júl. 18. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell próbálni lejutni a pincébe vagy egy bicikli tárolóba esetleg ha van ott bringa akkor angolos módon távozol.
2021. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!